Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada büyük balık görmek rüya sahibi için hayırlı anlamlar içermektedir. Genel olarak herkesin bildiği gibi çok büyük kısmetlerin kapınıza geleceğini anlatan bu rüya yine mal, mülk ve para sembolü olarak da değerlendirilmektedir. Hayat her daim rüya sahibine gülecek ve balığın büyüklüğü kadar fayda ve kazançla artacak anlamına gelir. Aynı zamanda çalıştığınız iş yerinde makamınızı yükseltebilir, en üst seviyelere gelebilirsiniz demektir.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada balık sürüsü görmek rüyayı gören kişinin hayatında çok büyük ilerlemeler kaydedeceğini anlatır. Belki mevkisi artabilir, belki terfii alabilir anlamına gelir. Ayrıca eğer işiniz kendinizin ise daha da ilerleteceksiniz ve işleriniz açılacak demektir. Balık genel olarak kısmet anlamına geldiği için ne kadar fazla balık gördüyseniz o kadar kısmetiniz artacak demektir.

Rüyada Denizde Balık Görmek

Rüyada balıkları denizde yüzerken görmek rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağını anlatır. Eğer balıklar suyun yüzeyine doğru çıkıyorsa çok zor gördüğünüz dileklerinizin beklemediğiniz bir şekilde gerçekleşeceğini anlatır. Ayrıca her işiniz kolay bir şekilde hallolacak anlamına gelir.
Yorumcular miras veya gizli sırların ortaya çıkması olarak da yormaktadır. Farklı çeşit balıklar gördüyseniz hep mutluluk yaşayacaksınız ama bunun yanında bazen can sıkıntıları da olabilecek demektir. Eğer gördüğünüz balıklar çok berrak bir suda yüzüyorsa çok mutlu olacağınız zamanlar sizi bekliyor demektir. Rüyada balık avlamak ise kişinin çok sevineceği, müjdeli bir haber alacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ebru

Rüyamda evimin balkonundaydım ve annem balkonda yemek yapıyordu. Sonra annem içeri girdi ve ben balkonun içerisindeydim. Çok büyük bir balık vardı. Büyüklüğünü gözüm almıyordu. Sonra bir anda yukarıdan uçarak bir balık geldi. Bir leğen vardı balkonda ve içerisinde de su vardı. Suyun içerisine girdi orada ve yüzmeye başladı balık. Sonra baktım bu nasıl geldi diye düşünüyordum bu balığı pişirecektik ama eti inceydi ve zayıftı. Balık ağzını iyice açmış içinde bir balık daha var. Fazla etli sonra ben şaşırınca balık ağzını daha da açtı bir iri balık daha vardı. Sonra da uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.