Rüyada Büyük Abdestini Yapmak

Rüyada büyük abdestini yapmak rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında kendisine faydası olmayan insanlardan veya olaylardan uzaklaşacağını anlatır. Bu rüya ile ilgili bir diğer yorum ise rüya sahibinin daha önce yapmadığı işlere gireceğini anlatması ve kötü alışkanlıklarından kurtulabilmek için çabaladığını anlatmasıdır.

Rüyada Büyük Abdest Görmek

Kişinin önemsiz, yararsız ve problemli insanlardan kurtulacağına, kötü alışkanlıkları bırakacağına delalet eder. Kişi bundan sonra daha rahat, daha huzur dolu bir ruh haline sahip olacak anlamına gelir. Kişinin rüyada kendi büyük abdestini görmesi ise rüyayı gören kişinin gerçek hayatında zorlu bir dönemde olduğuna alamet eder. Rüya sahibi her geçen günü problemler ile daha da kötü geçirecek ve üzüntü, endişe içinde olacak demektir. Eğer sabrederek çalışırsa bu problemlerden sonsuza dek kurtulacak diye yorumlanır.

Rüyada Tuvaletini Altına Yapmak

Hobi olarak uğraştığı bir aktivite sayesinde kişinin gerçek hayatında güzel paralar kazanacağına delalet eder. Ayrıca kişi bu işle ilgili farklı çalışmalar yaparak kendisini daha da geliştirecek, başarısına başarı katacak demektir. Rüyada büyük abdesti yapıp temizlemek ise rüya sahibinin iş ve sosyal hayatında yine kendisi için faydasız hatta zararlı insanlardan kurtulup dingin bir yaşama döneceğine delalet eder.
Rüyada sokağa büyük abdest yapmak kişinin yaptığı bazı yanlışlıklar yüzünden veya bir günahı sebebiyle etrafında kötü bir konuma düşeceğini alamet eder. Rüya sahibi hataları yüzünden çevresindeki insanların eleştirisini alacak ve tepkisini çekecek demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

AHMET YILMAZ

rüyamda küçük tuvaletimi yaptığım bölgemden büyük tuvaletimi de yapıyordum. Hem büyük tuvaletimi yaptığım bölgemden hem de küçük tuvaletimi yaptığım bölgemden büyük tuvaletimi yapıyorum. Hatta önce büyük tuvaletimi yaptığım bölgemden büyük tuvaletimi yaptım sonra da küçük tuvaletimi yaptığım bölgemden büyük tuvaletim(kaka) geldi. Bu esnada eşim ve çocuğumda yanımdaydı ama onlar benim tuvaletimi görmediler. Sonra rüyamda ben eşime anlattım böyle oldu diye. sonra rüyadayken eşimle konuştuk bende böyle bir şey oldu doktora mı gitsem diye. O sıralarda uyandım. Rüyamı yorumlayıp bana yazabilir misiniz acaba. Bir de sitede paylaşım yapacaksanız ismimi yazmadan paylaşın lütfen. Teşekkür ederim…