Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyasında büyük veya küçük abdest yaptığı­nı görmek, zekat verecek kadar nisaba sahip ise, malının zekatını vereceğine işaret ile, eğer zekat veremeyecek ka­dar fakir ise, sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine işarettir.

Rüyasında gördüğü abdest, eğer abdesthane (yani hela ve tuvalet) gibi bilinen bir yer ise, sarf  edeceği, harcayacağı şeyin helal (meşru’) olduğuna işaret ile tabir olunur. Abdest yaptığı yer bilinen yer değil de, bilinmeyen bir yer ise, bil­mediği bir yere malını sarf  edeceğine işaretle tabir edilir.

Rüyada büyük abdestini yaptığını gören kimse, dünya sı­kıntılarından kurtulacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada küçük veya büyük abdest yaptığını görmek, rüya sahibinin üzüntüsünün gidece­ğine işârettir.

Mal sahibi bir kimsenin rüyada küçük veya büyük abdestini yaptığını görmesi, rüya sahi­binin malın zekâtını vermesine işârettir.

Rüyada abdest yaptığı yer, eğer abdest yeri veya abdesthane gibi bilinen bir yer ise, ihtiyacı için sarf edeceği şeyin meşru olmasına ve malını doğru yere vereceğine işâret eder.

Rüyada abdest yaptığı yer, meçhul ise, bilmediği yere malını harcamaya işâret eder.

Bir yere abdest edip toprakla üstünü ört­tüğünü görmek, rüya sahibinin malını biryere gömeceğine işârettir.

Yine rüyada büyük abdestini yaptığını gör­mek, dünyalık bir kısım sıkıntılarından kurtula­cağına, aff olunacağına ve sıhhat bulacağına işâret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

nimoka

Günaydın ruyamda küçük bir yerde oturduğum yer de büyük abdestimi yapıyorum ama kocaman karşım da doktor var ben giyiniğim nasıl oluyorsa büyük abdest çıkıyor iki tane sonra doktorla gorusmem bitince onlar dışarı çıkınca bi bakıyorum yan taraf da bir kaç tane ama benimkinden daha büyük dışkı ben de benimkileri alıp peceteyle onların üstüne koyuyorum.