Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada büyü yapıldığını görmek rüya sahibinin kötü musibetler ve şansızlıklar yaşayacağına, kısmetlerinin kapanacağına, bela ve kazalardan korunamayacağına ve sıkıntılı günler yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya sıkıntı, zorluk, dert ve keder şeklinde yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişinin bundan sonraki süreçte mutsuz bir yaşam süreceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendisine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüya sahibinin kötü günler yaşayacağına, çevresindeki olaylar hakkında yaşayacağı hayal kırıklıklarına, iş ya da eğitim hayatındaki başarısızlıklara ve alelacele atılan adımların kendisini sıkıntıya sokacağına işarettir.

Rüyada Büyü Yapıldığını Anlamak

Rüya sahibinin var olan korku ve kaygılarını hayatında birebir yaşayacağına, kötü hislerinde yanılmayacağına ve olumsuzluklar yaşayacağına, yaşadığı tüm kötü olaylardan sonra ‘’hissetmiştim’’ diyeceğine ve mutsuzluk çekeceğine şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Büyü Yapıldığını Öğrenmek

Rüya sahibinin üzüleceği, gözyaşı dökeceği ve kendisine ruhsal çöküntü yaşatacak olaylarla karşı karşıya kalacağına ya da kendisinde bu etkileri bırakacak haberler alacağına delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin kendisi hakkında kötü sözler duyacağına ve üzüleceğine şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir gerçekle yüz yüze geleceğine de delalettir.

Rüyada Kendisinin Büyü Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin düşünmeden ve mantıklı kararlar almadan atacağı adımların hayatında yanlışlara yol açacağına, sıkıntılı ve zor günlere, rüya sahibinin başını ağrıtacak musibetlere ve üzüntüye işarettir.

Rüyada Büyü Yaptırdığını Görmek

Rüya sahibinin yolunda giden işlerinin bozulacağına, hayatının alt üst olacağına, planlarının bozulacağına ve hayal kırıklıklarına işarettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (4)

Esra Buket dincer

Ruyamda bi evdeyiz boyle evin her yerinde nazar boncugu var cop tenikesinin poseti bile nazar boncugu bir kac gun sonra bir suru cinin bna musalaatt oldygunu fark ediyorum bu evden yasayan kadin kadini hic gormedim ama rruyada rolde benim babanemis sonra bu kadin cinleri bna musallat etmeye calisirken buna musallaat olyolar cok sukur ki en sonunda kurtuluyoz😨😨😨😨

Sevim

Merhaba,
Ben dün gece kendi köyümüzde tanıdık birisinin evine ziyarete gittiğimi orada eşimle birlikte misagirlikteyken tanıdık birinin(yüzünü görmedim) büyü ile ilgilendiğini bizide bu işe alet etmeye çalıştığını,yaptığı büyüden yine köyümüzde tanıdığımız bir yaşlı karı kocanın öldüğünü, daha sonra beni ve eşimi bu büyüyü bozmamız için zorlamadı ama zorunda olduğumuzu söyledi, özellikle benden başka kimsenin bozamayacağını söyledi yanıma ve önüme büyüyü bozamak için malzemeler bıraktı ama ben dokunmadım, daha sonra ölen yaşlıların gelini elinde bebeğiyle evin kapısına geldi bağırdı çağırdı sinir krizine girdi onu yatıştırmaya çalıştık ve yatıştırdık ve o sırada büyüyü yapan çok telaşlandı malzemeleri saklamaya çalıştı ve ben ona dönerek bunun benim sorunum olmadığı ve benim elimi sürmeyeceğimi söylüyorum ve uyanıyorum. Birde buna benzer hemen hemen aynı rüyayı 6 ay öncede görmüştüm yorumlarsanız sevinirim.

Aişe

Rüyam harabe bir eve yazılan kötü büyülü yazıları siliyoduk.Zorla bastırarak siliniyodu.Yazan varlık silemeyelim diye engel olmaya çalışıyodu.

Saniye Alpaslan

Gece rüyamda tam olarak hatirlayamadigim bir yerdeyim. Yukarida havada asili bir cin görüyorum . Birkac metre boyu var, eni de oldukca genis. Korkuyorum. Bana zarar vermesi icin birileri göndermis. Hemen onun ön tarafinda baska bir cin daha var. Bu da onun arkadasiymis. Sanki ama tarafsiz, kim güclü ise ondan yana olacakmis gibi. Bu ara da büyük cin bana ataklarla saldirmaya basliyor. Ben kendimi bir yandan korumaya calisiyor diger yandan acaba bunu buraya kim gönderdi bana zarar vermesi icin diye düsünüyorum. Bu arada kendisini görmedigim bir ses “Falanca akrabalarindan sana zarar vermesi icin gönderdiler. Daha önce sana yerden zarar vermek icin cok ugrastilar ama basaramadilar. Bu sefer havadan gönderdiler. Sana cok kötü seyler yapacaklar diyor.” Sesi dinlerken aniden kendimin de hava da oldugunu farkediyorum ve önde zararsiz görünen cini tutarak diger cine karsi beklenmedik bir saldiriya geciyorum. Cin sasiriyor ve geriye gidiyor biraz. Sonra elimdeki cini bana zarar vermeyecegine emin olduktan sonra yana itiyorum ve korkmama ragmen kötü cinle savasip onu uzaklastirmaya karar veriyorum. Bu arada kisa bir uyandim. Rüyam cok gercekciydi. Aklima geldi yastigimi ters cevirdim ve bana bela ettikleriniz sizin basiniza bela olsun diyerek yattim. Sonra bir sey görmedim. Baska rüyalar gördüm.Anlamini cok merak ettim.