Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada büyü yapıldığını görmek rüya sahibinin kötü musibetler ve şansızlıklar yaşayacağına, kısmetlerinin kapanacağına, bela ve kazalardan korunamayacağına ve sıkıntılı günler yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya sıkıntı, zorluk, dert ve keder şeklinde yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişinin bundan sonraki süreçte mutsuz bir yaşam süreceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendisine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüya sahibinin kötü günler yaşayacağına, çevresindeki olaylar hakkında yaşayacağı hayal kırıklıklarına, iş ya da eğitim hayatındaki başarısızlıklara ve alelacele atılan adımların kendisini sıkıntıya sokacağına işarettir.

Rüyada Büyü Yapıldığını Anlamak

Rüya sahibinin var olan korku ve kaygılarını hayatında birebir yaşayacağına, kötü hislerinde yanılmayacağına ve olumsuzluklar yaşayacağına, yaşadığı tüm kötü olaylardan sonra ‘’hissetmiştim’’ diyeceğine ve mutsuzluk çekeceğine şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Büyü Yapıldığını Öğrenmek

Rüya sahibinin üzüleceği, gözyaşı dökeceği ve kendisine ruhsal çöküntü yaşatacak olaylarla karşı karşıya kalacağına ya da kendisinde bu etkileri bırakacak haberler alacağına delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin kendisi hakkında kötü sözler duyacağına ve üzüleceğine şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir gerçekle yüz yüze geleceğine de delalettir.

Rüyada Kendisinin Büyü Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin düşünmeden ve mantıklı kararlar almadan atacağı adımların hayatında yanlışlara yol açacağına, sıkıntılı ve zor günlere, rüya sahibinin başını ağrıtacak musibetlere ve üzüntüye işarettir.

Rüyada Büyü Yaptırdığını Görmek

Rüya sahibinin yolunda giden işlerinin bozulacağına, hayatının alt üst olacağına, planlarının bozulacağına ve hayal kırıklıklarına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın