Rüyada Bulanık Görmek

Rüyada bulanık görmek rüyayı gören kişinin geleceği hakkındaki umutsuzluklara, karamsarlığına ve hayal kırıklıklarına işarettir. Rüyayı gören kişinin tüm bu korkular ve kaygılar nedeniyle hiçbir yola adım atamadığına, bu durumun kendisine sıkıntılı günler yaşatacağına delalet eder. Rüya sahibi kaygıları nedeniyle işe girmeye ve en ufak bir eşyayı almaya dahi cesaret edemeyecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüya sahibinin güzel bir makam sahibi olduğuna, çevresindeki kişiler üzerinde güzel bir itibar bıraktığına ve iyi bir işinin olduğuna fakat yapacağı hatalı davranışlar ve yanlışlar nedeniyle tüm bu güzellikleri kaybedeceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin kolay yoldan mal ve mülk sahibi olmak için hileli yollar seçeceğine, çeşitli günahlara bulaşacağına ve kendisinin bile tüm bunları nasıl yaptığına anlam veremeyeceğine delalettir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüya sahibinin var olan sıkıntılı ve buhranlı günlerden kurtulmak adına vereceği çabaların ve girişeceği işlerin kendisini daha da batıracağına, pişman olacak kararlar vereceğine işarettir. Rüya sahibi tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için harcadığı çabanın yerini bu karışıklıkları düzeltmek için verecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bulanık Göl Görmek

Rüyayı gören kişin faydasız ve hayırsız girişimlere girişeceğine, başarısız olacağına ve çevresindeki kişiler tarafından yanlış anlaşılacağına işarettir. Rüya sahibinin tüm vaktini ve enerjisini çevresindeki kişilere kendisini doğru anlatmak için harcayacağına ve yanlış anlaşılmalara son vermek için yoğun çaban harcayacağına delalettir.

Rüyada Bulanık Deniz Görmek

Rüya sahibinin yaptığı işte başarısız olacağına, maddi kayıplar yaşayacağına, alım gücünün azalacağına, bu sebeple çeşitli borçlar alacağına ve sağlık durumunun kötüleşeceğine işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın