Rüyada Burun Temizlemek

Rüyada burun temizlemek, rüyayı gören kimsenin gerçek hayattaki sıkıntılarından kurtulmasına, sorunlarına çözümler bulmasına, maddi ve manevi ne kadar derdi varsa bunların dermanını bulacağına işarettir. Rüyada burnunu çok sesli ve insanların duyabileceği şekilde temizlediğini gören kimsenin gerçek hayatta da bazı davranışlarıyla çevresindeki kimseleri ciddi manada rahatsız edeceği ve rüya sahibinin bencil ve düşüncesiz bir kimse olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Burnun İçinden Bir Şey Çıkması

Rüyada burnun içinden bir şey çıkması, rüyayı gören kişinin normalde burundan çıkması imkansız olan bir şeyin burnundan çıkıp üzerine bulaştığını görmesi kişinin yapısına hiç benzemeyen bir evladının olacağına işaret etmektedir. Rüyada rüya sahibinin burnundan kan damlaması gerçek hayattaki sıkıntılı durumların gerekli sabır sonucunda düzeleceğine, burundan su damlaması ise rüya sahibinin birden fazla çocuğunun olacağına işaret etmektedir. Rüyada burnundan sümük aktığını gören kimsenin ise sıkıntılı bir durumdan ferah bir duruma çıkacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Burunda Sümük Görmek

Rüyada burunda sümük görmek, rüyayı gören kişinin burnundan sümük akıyor ise kendisinin, hanesinde bulunan bir kimsenin ya da bir yakınının hamilelik haberini alacağına, bekar kimselerin kısmetlerinin açılacağına, evlenip çocuk sahibi olacağına delalettir.Rüyada burundan yere sümük düştüğünü görmek doğacak çocuğun cinsiyetinin kız olacağına, fakat burundan çıkan sümüğün üstüne bulaştığını görmesi ise doğacak çocuğun erkek olacağına işaret ettiği rivayet edilmektedir.

Rüyada Burun Temizlemek (Psikolojik Yorum)

Rüyada burun temizlemek, rüyayı gören kimsenin geçmişte yaptığı hatalardan ciddi derecede pişmanlık duyduğu, aynı hataları tekrarlamamak için çok fazla çaba harcadığı şeklinde yorumlanmaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

A Şeyda

Rüyamda burnumu temizleme ihtiyacı hissederek banyoya gittim. Abdest alır gibi elime su alıp burnuma çektim ve olanca gücümle sümkürdüm. Çıkan suyla beraber sadece sol burun deliğinden serçe parmağı tırnağının yarısından daha az miktar kanın çıkıp lavabodan hızla gittiğini gördüm. Aynı işleme devam ederek su çektim ve bu sefer sağ burun deliğimden bir şeyle çıkmaya başladı sümkürünce. Bende elimle temizlemeye başladım ve bir avuçtan fazla dut ve üzüm olduğunu fark ettim.

Zikriye Kaş

Rüyada burnum temizlerken beyaz ipgibi irin çıkıyor

birgul yildiz

ruyamda burnumdan macun gibi birseyler cikaryiyordum ne anlama geliyor

Harun Taneli

Rüyamda burnumun içinden akıntıyı tutarak uzuun bir şekilde çekerek çıkarıyordum temiz mi diye tekrar baktığımda tekrar vardı tekrar tutup çektim temizlenmişti ama kalınlığı ve uzun bir şekilde gelmesini anlam veremedim bu konuda rüyamda ne anlatılmak istenmiş yardımcı olurmusunuz.

İ.

Ruyamda elimi yüzümü yıkadım sonra burnumu temizlerken ilk göz cikti lavabo neredeyse doldu ardından nazar boncuğu çıktı

Ahmet

Rüyamda burnumdan nefes alamadığımı fark ediyorum. Bir şekilde küçük parça ekmek burnumdan çıkıyor. Bu rüyam ne anlama gelir?