Skip to Content

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öpmek, rüyayı gören kişinin cinsiyeti erkek ise ve rüyasında öptüğü kişi çok bakımlı ve süslü bir bayan ise gerçek hayatta dul bir bayan ile ilişki yaşayacağı, eğer öptüğü kimse normal bir bayan ise gerçek hayatta çok samimi dostlar, sırdaşlar edineceğine işarettir. Rüyada öpülen kimse bir ölü ise, rüya sahibinin bir miras haberi alacağı ve maddi durumunu düzelteceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada dudaktan öpmek, rüyayı gören kimsenin öptüğü kişi eşi ise mutlu, huzurlu ve hayırlı bir evlilik hayatının olacağı, rüyada dudaktan öpülen kimse bir yabancı ise bazı kimselerden fayda görüleceğine, rüya sahibi müşkül bir durumda iken bazı kimselerin onun elinden tutacağına delalettir. Rüyada yabancı bir kimse ile dudaktan öpüşmek aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayatta ilgiye ve sevgiye muhtaç bir kimse olduğu, bilinçaltının bu şekilde tepki verdiği manasına da gelmektedir.

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Rüyada sevgiliyi öpmek, rüyayı gören kişinin çok güzel, mutlu, eğlenceli ve ömür boyu sürecek bir evliliğinin olacağının işaretidir. Rüya sahibi sevgilisini yanağından öpüyor ise bu sonsuz bir birlikteliğe delalet iken rüya sahibi sevgilisini alnından öpüyor ise bu bir ayrılığa işarettir.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyada anneyi öpmek, rüyayı gören kimsenin haneye gelecek sevinçli bir haberin işaretçisidir. Rüya sahibinin bütün sıkıntılarının biteceğine, huzurlu ve keyifli bir yaşam süreceğine, bekar kimselerin kısmetlerinin açılacağına delalettir.