Rüyada Buğday Başağı Görmek

Rüyada buğday başağı görmek bereketi, bolluğu, zenginliği simgeler. Rüyayı gören kişinin maddi açıdan çok şanslı olacağı günler yaşayacağına, elinin bollaşacağına, sıkıntı ve borç yüzü görmeyeceğine, gelirinin her geçen gün artarak haneye rahatlık getireceğine, işsiz kimseler için hayal ettiği iş tekliflerinin kısa zamanda geleceğine, ticaret ile uğraşan kimseler için ise bu rüya işin ehli, tanınan ve herkesin akıl aldığı bir kişi haline geleceğine delalet eder.

Rüyada Başak Tarlası Görmek

Rüyada başak tarlası görmek kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu ve elde etmek için çırpındığı bir işe kısa zaman içinde kavuşacağına, iyi yerlere geleceğine, dualarının kabul olacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, büyük mutluluklara ve yapılan her işte şanslı olmaya işaret eder.

Rüyada Başak Ekmek

Rüyada başak ekmek rüya sahibinin her daim istediği bir işi yapacağına ve çok başarılı olacağına delalet eder. Kişinin daha önceden başvurduğu ve hayalinin işi olarak düşündüğü bir yerden olumlu dönüşler alacağına da işaret eder.

Rüyada Başak Toplamak

Rüyada başak toplamak kişinin zor zamanlar geçireceğine ve çevresindeki birinden bu dönemde büyük bir yardım göreceğine, bu kişi sayesinde maddi açıdan rahatlığa ve manevi açıdan ise büyük bir mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Buğday Görmek

Rüyada buğday görmek kişinin bu günlerde hayatının yolunda gideceğine, şansının yaver olacağına, hiçbir engelin karşısına çıkmayacağına, bolluk ve bereketin hanesine hakim olup, mutluluk getireceğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Lider ALADEMIR

rüyamda eskı sevgilimi gördüm beni çağırıyordu yanına gıttım biraz konustuk sonra ailesinin evine gıttık
kımse yoktu evde orda anlından ve yanagından öptüm sonra konuşmalarımız oldu hatırlamıyorum daha sonra ailesi geldi eve sadece annesini tanıyordum onlara birşeyler hazırladım yıyorlardı daha sonra çay demledım biraz da öyle zaman geçirdim daha sonrasını hatırlamıyorum birden bire bir otubusun içinde yolculuk yapıyordum bir başak tarlası gördüm otobüs durdu ve ben tarlaya gırdım basaklar boyumdan çok büyüktü bir basakın baskımsınıdan kopardım bugdaylarıyla elimde oynadım ve maşallah diyerek yere serptim daha sonra otobüsle devam ederken mısır tarlası gördüm çok mısır vardı aynı basak gibi

Abdullah

Rüyasında cinsel organında buğday başağı cıkartmak