Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada birinin evlendiğini görmek kişinin mutlu olacağına, bu günlerde şansının yaver gideceğine,  güzel günlerin yakın olacağına, kısmetlerinin her geçen gün artacağına, yakın zamanda evlilik, nikâh gibi kararlar alacağına ve büyük bir aileye sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Birinin Evlendiğini Duymak

Rüyada birinin evlendiğini duymak rüya sahibinin her daim elde etmek için Allah’a dua ettiği bir şeye sahip olacağına, hayallerinin geçek olacağına, uzun zamandır istediği noktaya geleceğine, içinin rahat ve huzur dolacağına, refah içinde günlerini geçireceğine, sevdiği ile kavuşacağına ve sonunda onunla evleneceğine delalet eder.

Rüyada Bekâr Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada bekâr birinin evlendiğini görmek hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatının iyi yönde değişeceğine, güzel gelişmeler olacağına, kişiyi çok sevindirecek, yüzünde gülümsemeler oluşturacak haberler alacağına, her konuda şansının yaver gideceğine ve büyük başarılar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlendiğini görmek iyiye yorulmaz ve kişinin rüya sahibini bekleyen tatsız günlere, eşi ile ufak tartışmalarının olacağına, hanedeki muhabbetin yerini soğuk ve kötü günlere bırakacağına ancak her şeyin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek şifayı simgeler. Rüyayı gören kişinin sağlığı ile ilgili artık hiçbir sıkıntı yaşamayacağına, her şeyin yolunda gideceğine ve rahat edeceği günlere işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin sıkıntılarının ve hayatındaki zorlukların artık çözüme kavuşacağına, tüm olumsuzlukların geride kaldığına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

fahri sivri

iyi gunler benim bi tanidik akrabam kadin benim evlendigimi cocugumun oldugunu ruyasinda gormus yorum yaparsaniz cok sevinirim