Rüyada Bozuk Yumurta Görmek

Rüyada bozuk yumurta görmek, rüyayı gören kişinin hayırsız ve kötü kalpli bir çocuğunun olacağına işarettir. Rüyada bozuk yumurta yediğini gören kimsenin laftan anlamayan, başına buyruk bir evladının olacağı, soyunda kötü kimselerin olacağı rivayet olunur. Rüyada bozuk yumurtayı attığını gören kimsenin çevresindeki kötü niyetli arkadaşlarından uzaklaşacağını, onlarla ilişkilerini keseceğini ve tamamen kurtulacağına delalettir. Rüyada bozuk yumurtanın çatlaması rüya sahibinin kötü huylarından arınacağına ve iyi kişilikte bir kimse olacağına, bozuk yumurtayı pişirmek rüyayı gören kişinin içinde hayır barındırmayan bir takım işlere girişileceğine, büyük zararlara sebep olacağına, bozuk yumurtayı yemek ise çevredeki kötü niyetli kimseler ile bir takım ortaklıklar yapılacağına delalettir.

Rüyada Bozuk Yumurta Kolisi Görmek

Rüyada bozuk yumurta kolisi görmek, rüyayı gören kişinin birçok bela ile uğraşacağına, başına bir ton olumsuz iş geleceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin çevresinde bir takım düşmanları olduğuna da işaret olan bu rüya aynı zamanda bu kötü kimselerle haşır neşir olarak iyi huylarını terk edip kötü huylar edineceğine de delalettir. Rüyada bozuk yumurtaları ayıklamak ise çevresindeki kötü kimselerle bağını koparıp iyiye yönelmeye işarettir.

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek, rüyayı gören kişinin bir çocuğu olmasına, bekar kişiler için hayırlı bir kısmete ve çocuğa işarettir. Rüyada yumurtanın çatladığını gören kimsenin evlilik yolundan geri döneceği, uzun bir zaman çocuk sahibi olamayacağı manasına da gelmektedir. Rüyada yeni yumurta aldığını gören kimsenin gerçek hayatta yeni bir evinin olacağı, yumurta yediğini gören kimsenin mal mülk edineceği, yumurtayı kabuğuyla yemek ise bir kimsenin hakkını yemek manasına gelmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın