Rüyada Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada birinin nişanlandığını görmek, rüyayı gören kişinin bir tanıdığı nişanlanıyor ise rüya sahibinin o kimse ile ilgili kötü bir haber alacağı, bu kişinin aslında umduğu gibi biri olmadığı, kötü niyetli, karakteri oturmamış bir kimse olduğunu öğreneceği, o kimse ile bütün muhataplığını bitireceği rivayet edilmektedir.  Rüyada nişanlandığı görülen kimse tanımadık biri ise rüya sahibi hayırlı, rızıklı, bereketli, güzel ve sağlıklı bir ömre sahip olacak demektir.

Rüyada Evli Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada evli birinin nişanlandığını görmek, rüyayı gören kimsenin rüyada nişanlandığı görülen evli kimsenin eşinden ayrılacağına delalettir. Rüyada görülen kimsenin bazı büyük dedikodular sebebiyle eşi ile büyük problemler yaşayacağına, bu problemlerin sonucunun ayrılık olacağına alamet edilir. Rüyayı gören kimse de bu ayrılığa şahit olacaktır.

Rüyada Kardeşinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada kardeşinin nişanlandığını görmek, rüyayı gören kişinin kardeşinin evliliğini göreceğine delalettir. Rüyayı gören kimsenin kardeşi gerçek hayatta hayallerini süsleyen, çok güzel bir düğün ile dünya evine girecek ve ömür boyu mutlu bir hayata sahip olacaktır.

Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada birinin evlendiğini görmek, rüyayı gören kimsenin kısmetinin açılacağına, karşısına çıkan kısmetleri iyi değerlendireceğine, şansının olumlu yönde değişeceğine, maddi ve manevi açıdan hayatının çok güzel bir evreye gireceğine delalettir. Rüyada birinin evlendiğini gören rüya sahibi karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirir ise hayatının dönüm noktasını yaşayacağı, yaptığı seçimlerle güzel ya da kötü bir hayata sahip olacağı rivayet edilmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın