Rüyada Boy Uzaması

Başarılı bir hayatınız olacağını gösterir. Rüyada boy uzaması tüm konularda bilgi sahibi olacağınız bir duruma geleceğinizi de gösterir. Tahsilinizde başarılısınız. Hayat tecrübeniz ve gözü karalığınız sayesinde her işi kısa sürede bitiriyorsunuz. Mert duruşunuz ve cesaretli tavırlarınızla her zaman beğeni toplayan birisiniz. Hırslı biri olduğunuz için maddi konularda sıkıntı çekmeyen birisiniz.

Rüyada Boyunun Uzadığını Görmek

Rüyada boyunun uzaması kişinin başarılı bir hayatı olduğunu gösterir. Rüyada boy uzaması huzurlu günler içinde olacağınızı da gösterir. Keyifli, mutlu ve güzel günler sizi bekliyor. Sağlığınız mükemmel olacak ve rahatsızlıklarınıza çözüm bulacaksınız. Sevdikleriniz size destek olacak ve her konuda yardım edecektir.

Rüyada Boyunun Çok Uzadığını Görmek

Hileli bir işe girebilir ve pişmanlık duyabilirsiniz. İftira ya da haksızlık edilebilir. Rüya sahibi biraz zor günler içinde kendini bulacak ve bazı konularda akıllı adımlar atması gerekecek. Rüyayı gören kişi çoğu zaman üstüne vazife olmayan konularda da çevresine fikir vermekte ve çevresi ondan uzaklaşmaktadır. Bir bakıma kara bir haber de alabilirsiniz.

 Rüyada Boyunun Kısaldığını Görmek

Uzmanlık gerektiren bir iş konusunda diploma almak için uğraş vereceksiniz. Kursa katılabilir ve kurstan başarılı şekilde çıkabilirsiniz. Rüya sahibi iş konusunda çok titiz biridir. Sağlam adımlar atıyor ve çevresinden büyük takdir topluyor. Bazı rüya tabircilerine göre ise başarısızlıktır. Hayal kırıklığı yaşayacak ve ailenizde de huzursuz günler başlayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın