Skip to Content

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüyada boş tabut görmek çok farklı anlamları olan, farklı anlamlar içeren bir rüyadır. Farklı rüya bilimcileri farklı biçimlerde bu rüyayı yorumlamaktadır. Anlamlarından birisine göre boş tabut yaşadığı hastalıklardan kurtulacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre ise kişinin çevresinde son derece hasta olan bir kişi vardır ve bu kişi yaşadığı hastalıktan kurtularak iyileşir.Bir başka ifade ediliş biçimine göre ise boş tabut, boş ev anlamına gelir ve bu rüyayı  gören kişi bu boş eve taşınır.

Rüyada Boş Bir Tabuta Girdiğini Görmek

Kişi rüyasında boş bir tabutu sırtlanan kişilerden birisi olur ise o zaman kendisini gereksiz yere boş şeylere üzeceğine işaret ederek, dünya işlerine gereksiz yere çok fazla kafa yoracağına işaret eder.

Rüyada Boş Tabutu Evinde Görmek

Kişi boş tabutu eğer evinde görür ise o zaman bu hayra yorumlanmaz zira bu rüyayı gören kişi bir takım sıkıntılar yaşar, aile içinde istenmeyen durumlar olur. Tüm bunların yanında kişi kendisinin boş bir tabuta girdiğini görür ise o zaman başını gündelik yaşamda gereksiz yere sıkıntıya ve derde sokacağına işaret ederek olumlu anlamlar içermez. Yaptıklarından çevresi de zarar görür.

Rüyada Sağlam Bir Tabut Görmek

Kişi eğer rüyasında sağlam bir tabut görür ise o zaman bunun anlamı, kişinin eşinin son derece düzgün, iyi huylu düzgün bir insan olduğuna işaret ederek, hayra yorumlanır. Bu rüyayı gören mutlu ve hayırlı bir aile yapısı içinde geleceğe hayırlı olacak bireyler yetiştirir.

Emine

Wednesday 8th of August 2018

Rüyamda bir avluda tabut gördüm. Yanımda bir kişi vardı ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Adama beni götürürken kapağını açık bırak, yoksa ben boğulurum diyorum. Rüyam ne anlama geliyor?