Rüyada Boş Beşik  Görmek

Rüyada boş beşik görmek rüyayı gören kişinin yaşamında bir takım değişiklikler olacağına işaret eder ve farklı biçimlerde algılanabilir. Bu rüyayı gören kişi, evini değiştirebilir, varsa sevgilisinden ayrılarak yaşamına yalnız devam etme kararı alabilir. Kimi rüya yorumcularına göre özellikle kadınlar açısından bakıldığında ayrılık anlamına gelir ve eğer rüyayı gören kadın evli ise evliliğinde mutsuz günler geçireceğine delalet gösterilir.

Rüyada Boş Beşik Bulmak

Bunun yanında kişi rüyasında boş beşik bulur ise yeni bir eve sahip olur, o satın aldığı evi dekore ederek orada yaşamaya başlar. İçinde bebek olmayan bir beşik ise eğer kişi bekar ise bir süre daha bekar kalacağına, evli ise evliliğinde bir takım sorunların yaşanacağına işaret eder. Yine eğer evde büyümüş evlatlar var ise bu çocuklar evden ayrılarak kendilerine yeni bir yol çizerler. Ama tüm bunların dışında eğer o boş beşiğe bir bebek konursa o zaman kişi evli ise bebek sahibi olur, bekar ise yalnızlığı son bulur.

Rüyada Beşik Tamir Etmek

Kişi eğer rüyasında kırık bir beşik tamir ettiğini görür ise o zaman bu rüya olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Eğer evli ise evliliğinde yaşanan sorunlar sona erer ve eşi ile yeniden eski mutlu günlerine döner, hatalarını telafi eder.

Rüyada Beşik Yaptığını Görmek

Eğer kişi rüyasında beşik yaptığını görür ise o zaman da bunun anlamı bekar ise evleneceğine, evli ise bebek sahibi olacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın