Rüyada Boru Görmek

Rüyada çalgı borusu görmek, şöhret ve sırrın mey dana çıkması, yalan söz, kötü haber olarak yorumlanır. Boru çalan kötü haber verir, yalan söyler, sırrı meydana çıkarır. Boru sesi du­yan, kötü haber alır, yalan söz işitir. Su borusu görmek, rızk ve kazanç yoluna işarettir. Boru almak, yapmak, açmak, kazançlı bir işe başlamaya, kâr etmeye, güçlükten kurtulmaya işarettir. Boru satmak, tıkamak, bozmak, girişilen işte zarar etmeye, başarısızlığa yorumlanır.

Rüyada herhangi bir boru görmek, kazancınızın artaca­ğına işarettir.

Rüyada boru görmek, rüyayı gören kimse, evini satabilir. Çünkü yakında birisi veya birileri ona daha iyisini verebi­lir, hayatı değişebilir ve yükselebilir şeklinde yorumlanır.

Rüyada boru gören kimse, su borusu, havagazı borusu da olabilir, bu rüya memur için, terfi edeceğine, esnaf ise faz­la para kazanabileceğine işaretle tabir olunur. Evindeki borudan bol su aktığını gören kimsenin kazancında bol­luk ve bereket olacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada boru görmek, şan ve şöhrete işâret eder.

Rüyada boru sesi işitmek, bir hadiseye işâret eder.

Yine rüyada boru çaldığını görmek, rüya sahibinin gizli sırlarının meydana çıkmasına, yalan bir söz işitmesine, musibet ve belaya uğramasına işâret eder.

Su borusu para kazanmak ve bereket anlamındadır. Boru çalmak, dedikoducu ve iftiracı birinin kişiliğinin ortaya çıkması anlamına gelir. Borudan su akmasını engellemek, işlerin bozulmasına işarettir ve zarar edilecek demektir. Boru üretmek, zorlukların sona ermesine ve işlerin iyiye gitmesine işaret eder.

Bir yanıt yazın