Rüyada Bombadan Kaçmak

Rüyada bombadan kaçmak direkt olarak bomba sözcüğünün kendi anlamı ile alakalı olarak değerlendirilen bir rüya olup birçok önemli rüya tabircisine göre total anlamda olumlu olarak değerlendirilmez ve bu rüyaya birkaç farklı noktadan bakmak gerekir.

Rüyadan Bombaban Kaçtıktan Sonra Patlaması

Bu rüyayı gören kişi rüyasında bombadan kaçtığını görür ise başına gelecek büyük bir sorundan son anda kurtulacağına işaret eder. Kendi aklı ve iradesi ile başına gelecek kötülüğü önler. Bunun yanında tıpkı gerçek yaşamda olduğunu bombanın rüyada da patlaması kişinin üzüntü ve sıkıntı dolu bir süreç yaşayacağına işaret eder. Kişi eğer rüyasında bombadan kaçtıktan sonra kaçtığı bomba patlar ise çevresinde son derece üzücü olayların yaşanacağına ve kişinin bu durumdan etkileneceğine işaret eder.Ama kişi bombadan kaçar yine de kurtulamaz ise o zaman kendisini son derece üzecek olaylar ile karşı karşıya kalır.

Rüyada Bomba Görmek

Kişi eğer rüyasında bomba görür ise bu rüyayı gören kişi, iki farklı biçimde yorumlanan bir rüyadır. Biri olumlu, biri olumsuz anlam içeren bir rüyadır. Olumlu olan anlamında rüya tabir eden kişilere göre başına olumlu ve şans getirecek güzel şeyler olur.

Rüyada Bomba Görmenin Alternatif Yorumları

Ama olumsuz olarak yorumlanan tabirlerinde ise kişinin kendi gerçekliğinden uzak yaşadığı için maddi anlamda sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Kişi rüyasında bomba yaptığını görür ise o zaman çevresine kötülük yapan, zarar veren bir kişi olur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın