Rüyada Bomba Patlaması

Rüyada bomba patlaması farklı biçimlerde yorumlanan bir rüyadır. Hem olumlu, hem olumsuz olarak rivayet edilen bir rüyadır. Olumlu olarak kabul edilen biçiminde bu rüyayı gören kişinin yaşamında bomba etkisi yaratacak olaylar zuhur eder. Yani bu kişi bir anda ünlü olabilir, geniş kitlelere ulaşacak ve büyük ses getirecek işlere ve/veya buluşlara imza atabilir. Yine olumlu anlamında, topluma faydalı olacak işlere imza atacağına, her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine işaret eder. Rüyayı olumsuz olarak yorumlayanlar ise kişinin mevcut ekonomik durumunu düşünmeden adımlar atacağına ve bunun neticesinde maddi anlamda sıkıntılar yaşayacağına işaret eder ki, ister olumsuz, ister olumsuz olarak yorumlansın rüyayı gören kişinin yaşamında ciddi bir değişimin olacağı kesindir.

Rüyada Bomba Patlamasını Engellemek

Kişi eğer rüyasında bomba patlamasını engellediğini görür ise bu rüyayı gören kişi, yaşadığı sürece aile büyüklerinin dualarını alacağını, günah işlemekten korkarak İslam dinine uygun bir biçimde yaşayacağına, çevresi tarafından çok sevilerek, büyük sevaplar işleyeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi son derece akıllı bir kişidir ve düşmanlarının kendisine vereceği zarara karşı önceden önlem alır.

Rüyada Sokakta Bomba Patlamasını Görmek

Kişi eğer rüyasında sokakta bomba patlaması görür  ama kendisine bir şey olmadığını görür ise o zaman çevresinde yaşanacak bir olumsuzluktan son anda kurtulacağına ve kendisine bir şans daha verileceğine işaret eden bir rüyadır. Bir uyarı rüyası olarak da adlandırmak mümkündür.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Şenay

Dışarda sokakta bir sürü kalabalık var herkes yemek yiyor Bu esnada üç dört tane erkek geliyor bu kalabalıktan gitmemi söylüyorlar gidiyorum biraz uzaklaşıyorum ki bir ses Çok yüksek bir ses duyuyorum sonradan öğreniyorum ki bomba patlamış ve oradaki bilmediğim bazı evler yıkılmış yorumlarsanız sevinirim

Elif serin

Merhabalar ben Rüyamda 3 yere uzaktan kumandalı bomba yerlestiriyordum.ve onlari tektek patlatiyordum. En sonuncusunuda 1 gün aradan sonra patlattim.oda parkta bir yerin çatısıydı. Hepsini patlatırken izliyordum. 1 ve 2 yi kumanda da normal tuşa basarak patlattım ama 3. Yani sonuncuyu yeşil ışık olan bir tuşa basarak patlattım.