Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada boğulmaktan kurtulmak rüya sahibinin aksi bir durumdan son anda kurtulacağı bir kazayı ucuz atlatacağı anlamına gelir. Genel anlamda üzüntü ve acılardan kurtulacağı şeklinde yorumlanan bu rüya daha mutlu olacağı hayata yakın zamanda kavuşacak demektir. Bir diğer yorumsa mantıklı adımlar sayesinde önünüze çıkacak problemleri aşacaksınız anlamına gelir.
Eğer başkasının yardımı ile boğulmaktan kurtulduğunuzu gördü iseniz birinin yardımı ile sıkıntı ve sorunlarınızı çözeceksiniz demektir. Rüyanızda birini boğulmaktan siz kurtarıyor iseniz toplum için ülkeniz adına güzel işler atacak, güzel projelerin altına imzanızı atacaksınız demektir.

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada boğulduğunu görmek bazı rüya yorumcuları tarafından çok fazla günah işleyeceğine yorulurken bazı yorumcular tarafından hastalanmaya, sıkıntılı dönem içine girmeye delalet eder. Genel anlamda maneviyat kaybı ve yanlış adımlara, hareketlere yorumlanır.

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada deniz de boğulmak boğulduğu denizin genişliğine göre öbür dünyanın yani ahretinin niteliğini anlatır. Eğer rüya sahibi denizde boğulduğunu gördü ise dünyevi işler ve güzellikler uğruna manevi anlamda acılar çeker ve yanlışlar yapar.
Bu sıkıntılar belki iş hayatında yapılan yanlış girişimler belki de özel hayatınızda attığınız yanlış adımlardır. Ciddi dereceli hastalıklara yakalanabilir, kar yerine zarar edebiliri sevdiklerinizi üzebilir ya da onların sizi üzmesi söz konusu olabilir. genel anlamda sıkıntı ve zorlukları temsil eden bu rüya belli bir süre sonra mantıpını ve aklını kullanarak bu tatsızlıklardan kurtulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın