Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada birinin kustuğunu görmek rüya sahibin haksızlığa uğramasına delalet eder. Rüya sahibi etrafında olan çevresinden bir insanın ettiği bir laf ya da yaptığı bir olaydan ötürü suçlanır. Bundan rüya sahibi sorumlu tutulur. Bir diğer yorumsa rüya sahibinin saygınlığı artar ve sevilen bir kişi haline gelir. Başka bir yorumsa rüya sahibinin mal sahibi olacağı şeklindedir.

Rüyada Kusmak

Rüyada kusmak rüya sahibinin hayatında var olan bir pişmanlığa delalet eder. Veyahut rüya sahibinin hayatında kimsenin bilmediği bir şeyi bildiğini anlatır. Bir diğer yorumsa rüya sahibinin dini görevlerini tam manası ile yerine getirmediğini, günah işlemeyi artırması nedeni ile kafasında huzursuzluklar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Bir Kabın İçine Kusmak

Rüyada bir kabın içine kusmak rüyayı gören kişinin haram yollarla elde edeceği mala ve paraya delalet eder. Bir diğer yorumsa rüya sahibinin eşinin bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Borçlarını ödeyemez hale gelen rüya sahibi herkese karşı zor duruma düşecek demektir.
Eğer rüyada zorlanmadan sıkılmadan kolayca kusuyorsa o kişi yaptığı günahlardan dolayı tövbe edecek, borçlarını yavaş yavaş ödeyecek demektir.

Rüyada Süt Kusmak

Rüyada süt kusmak ailesi tarafından takdir edilecek demektir. Özellikle eşi onu sürekli övecek sözler sarf edecek anlamına gelir. Eğer inci ve değerli taş kustuğu görüyorsa Allah yolunda kararlı adımlarla ilerleyeceği anlamına gelir. Bal kusmak ise kişinin tövbe edeceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

şebnem timur

annem 3,5 ay önce vafet etti.dün akşam onu rüyamda gördüm.wc den cıkıyordu ve cok kusmuş,üzülüyordu.ben içimen annemin ölüp sonra tekrar yaşadığı halde aynı rhatsızlığı yaşamaya başladığını görüyordum.ona üüzlme ben temizlerim dedim.wc içi tuvalet kağıtşarı ve su ile doluydu..annem pankreas kanseriydı ve çok kusardı yaşamındada.