Rüyada Bodrum Görmek

Rüyasında kendi evinin bodrumunda bir şey aradığı­nı veya bir şeyler arıyormuş olduğunu görmek, rüya sahibinin kimseye güvenmediğine ve bu konuda ne malını, ne canını ve ne parasının kimseye itimat edip de veremediğine işaret ederken bu konuda da haklı olduğuna ve bu görüşü­nü sürdüreceğine ve sürdürmesi gerektiğine işarettir.

Bazı yorumculara göre; rüyasında bodrum görmek, gönül sıkıntısına düşüleceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında kendisini karanlık bir bodrumdaymış olduğunu görmek, işlerinin yolunda gitmeyip bozulduğuna ve sıkın­tıya düştüğüne işaret eder şeklinde tabir olunur.

Rüyasında bodrumda olduğunu ve bir ışık yakarak etrafa bakıp araştırdığını görmek, rüya sahibi kişinin, bozulan işlerini dü­zeltip yoluna koyması için bir yardımcı aradığına işarettir.

Rüyasında kendisinin bodrumdan çıkmakta olduğunu ve gözlerinin aydınlıktan (ışıktan) kamaştığını görmek, se­vinçli bir haber alacağına ve aydınlığa çıkmak, işlerinin düzeldiğine veya düzeleceğine işarettir.

Rüyada bodrum görmek, sıkıntının bir süre da­ha devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada bodrum görmek, gönül sıkıntısı ve azabına işâret eder.

Bir kimsenin rüyasında kendisini kapkaran­lık bir bodrumda görmesi, işlerinin bozulaca­ğına ve sıkıntı çekeceğine işâret eder.

Bir yanıt yazın