Rüyada Böcekler Görmek

Rüyada böcekler görmek; vicdan ve suçluluk duygularını ifade eder. Evde ve bahçelerde yaşayan bu varlıklar bilinçaltında dışarıdan görülen duygu ve düşünceleri tasvir eder. Rüyada böcekler aynı zamanda yumurtaya doğru sürünen spermleri de temsil edebilir ve bu nedenle hamileliği ilgilendirebilir. Özellikle antenleri olan böcekler cinsel dürtüleri sembolize eder.
Rüyada böcekler görmek, etrafta gezinen böceklerin varlığından ve ısıracağından korkmak gerçek hayatta duygu ve düşüncelerinizi yeterince ifade edememekten, yanlış anlaşılmak ya da hiç anlaşılmamaktan kaynaklanan olumsuz bir dış gözlemi işaret eder. Rüyanızda böcekler tarafından ısırıldığınızı görüyorsanız kendinizi önemsiz hissettiğinizin ifadesidir.

Rüyada Bok Böceği Görmek

Böcekler rüyada ayrılıkçı olumsuz duygular gibi içinizde bulunan yıkıcı güçleri de gösterebilirler. Rüyada bok böcekleri, yaşamınızda olumlu bir değişim geçireceğinizi veya canlanma dirilme gücü ile etkinizin artacağına bir gösterge olabilir.

Rüyada Ölü Böcekler Görmek

Bazı rüyalarda istenmeyen bebeği temsil ettiğine yorumlanır. Rahimdeki fetüsün öleceğini veya fetüsün kürtajını gösterir.

Rüyada Isıran Böcekler Görmek

Küçük zararlar veya sizi incitecek şeyler olabilir. Fakat bazı rüyalar böceklerin ne kadar güzel olduğu veya ne kadar faydalı olduğu ile ilgilidir. Rüyada böcekler sonsuz yaşam, kader veya sebep ve sonuç sembolüdür.

Rüyada Uçan Böcekler Görmek

Sinirlendirici sinekler gibi uçuşan böcekler ya başkasının hayatınızı etkileyebileceğini düşündürebilir ya da sürekli olarak dikkatinizi çeken bir şeyin farkında olmanıza işarettir. Bazı rüyalarda görülen uçan böcekler doğal düzene yorumlanır iken bazen de daha önemli işler ile uğraşmanız gerektiğine gösterge olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın