Skip to Content

Rüyada Bit Sirkesi Görmek

Rüyada bit sirkesi görmek; kişinin zihnini oldukça meşgul eden bazı duygusal sorunlar yaşıyor olduğunu gösterir. Küçük meseleler hakkında çok fazla kafa yormak, sorunları gereğinden fazla büyütmek, kuşkuya düşmek anlamlarına gelir. Rüyada bit sirkesi; bastırılmış içgüdüler şeklinde de sembolize edilir. Alternatif olarak bu rüya kişinin imajı kaygılarını ifade eder.

Rüyada bit sirkesi görmek bazı tabircilere göre iş veya sosyal yaşantınızdaki birilerinin sizin hakkınızda çok fazla konuştuğuna, kıskanıldığınıza, dedikodunuzun yapıldığına işaret sayılır. Sizin kulağınıza kadar gelecek olan bu çirkin laflardan, dedikodu ve fesatlıklardan çok rahatsız olacağınıza, üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada Bit ve Bit Sirkesi Görmek

Özellikle manevi anlamda sorunlarınızın giderek daha da büyüyeceğine, içinden çıkmakta zorlanacağınız karmaşıklığa yorumlanır. Saçınızın bitler ve sirkeler ile dolu olduğunu ve sizinde onlarla mücadele ettiğinizi görmek; yavaş yavaş düşmanlarınızı yok edeceğinize, kendinizi aklayıp temize çıkacağınıza tabir edilir.

Rüyada Bit Tarağı Almak

Kişinin rüyasında birinden bit tarağı aldığını görmesi sorunlarınızı çözmek için bir yakınınızdan destek alacağınıza, arkanıza aldığınız güçlü kişi sayesinde uğradığınız haksızlıkları yok edeceğinize, adınızı temize çıkarıp şahsiyetinizi koruyacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bit Sirkesi Kırmak

Hoşunuza gitmese de bazı sosyal ilişkiler içerisinde hoşlanmadığınız kişiler ile aynı ortamı paylaşmak zorunda kalacağınıza, sizi sözsel saldırıları ile yoran, sürekli eleştirilerde bulunarak yıpratan insanlar arasında sürekli savunmada kalmak zorunda olacağınıza ancak bu mücadelelerden başarı ile kurtulacağınıza işaret eder.

Hatice

Saturday 2nd of May 2020

Rüyamda kopan sac telimde sirke vardi ve öldürdüm

Pinar

Sunday 8th of March 2020

Ruyada oğlumun başından sirke temizliyordum bide dağdan inmek istiyordum dağinndiuer tarafına baktımki ineceğim basamakları bozmuşlar

Şule gültekin

Wednesday 18th of December 2019

Kafamı öne eymiştim bir iş arkadaşım ensemi saçlarımı tarıyormuydu ayırıyormuydu ne saçımda sirke olduğunu farkedip sen bi saçlarını kontrol et diyordu. Bende utanıp kızım bitlenmişti banadamı geçmiş diye soruyordum.

Besiha Özmen

Wednesday 9th of October 2019

Merhaba; Evli kız kardeşimin saçının alt kısmında bit sirkesi gördüm ruyamda ne anlama gelir. Şimdiden teşekkür.