Rüyada Bindallı Görmek | Ruyalar.net

Rüyada Bindallı Görmek

Rüyada bindallı görmek; masum ve saf olarak kendini sunmak için arzuları temsil eder. Mor veya kırmızı kadife üzerine sırma motif işlemeli bindallı, folklorik bir giysi olarak eski kültürlerde düğün elbisesi (bir tür gelinlik) olan özel bir kıyafetti. Günümüzde sembolik olarak bazı evlilik öncesi ritüellerde kullanılan bu giysinin kültürel, yöresel ve folklorik özelliklerinden dolayı rüyada görülmesi de evliliği çağrıştırır.

Rüyada bindallı görmek; şanslı aşk hayatı, yeni arkadaşlar ve keyifli aktiviteler anlamına gelir. Bazı İslami rüya tabircilerinin yorumuna göre bekâr bir kadının bu rüyayı görmesi; kendisine münasip biri ile tez vakitte evleneceğine yorumlanır. Evli kadınların gördüğü aynı rüya evlilik hayatında canlılığa, ferah ve mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Bindallı İşlediğini Görmek

Rüyada bindallı işlemek; çok özel bir iş için emek vermeye işaret eder. Rüya gören kişi için çok özenli bir hazırlık yapacağına yorumlanır. Ancak işlediğini gördüğü bindallı ile iğne de görülüyor ise bu işte dedikodu ve çekememezliklerin de olacağına tabir edilir.

Rüyada Bindallı Yıkadığını Görmek

Rüyada bindallı yıkadığınızı görmeniz başkalarına (ki bu büyük olasılık ile karşı cins veya onun akraba çevresi) kendinizi daha iyi göstermek için çalıştığınız, hareketlerinize azami özen gösterdiğiniz anlamına gelir.

Rüyada Mor Bindallı Görmek

Rüyada koyu mor bindallı görmek; henüz keşfedilmemiş bir deneyimi ya da bilinen, olabilecek bir planı gösterir. Aynı zamanda mistik olaylara da yorumlanan, dinginlik huzur ve barış müjdeleyen rüyadır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!