Rüyada Birinin Yandığını Görmek

Rüyada birinin yandığını görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı olarak yorumlanmıyor. Rüyalarda yanmak, yanık ya da yanan bir şey görmek hayra alamet olarak tabir olunmaz. Rüyada birinin yandığını görmek rüya sahibinin tanıdığı birisi ise o kişinin çok acı bir haber alacağına ve bu haber ile hayatının yıkılacağına delalet eder. Rüyada yandığı görülen kişi rüya sahibinin tanımadığı birisi ise bu durumda rüyayı gören kişinin acı haber alacağına yorumlanır.

Rüyada Birisini Yanarken Görmek

Rüyada birisinin yanarken görmek rüyayı gören kişinin hayatta yapmak istediği şeyleri bir türlü gerçekleştiremediğine, her daim önüne bir engel çıktığına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin ayrıca gözünün önünde olan haksızlıklara karşı elinden bir şey gelmedi için ses çıkaramamasına ve bu sebep ile de sıkıntı yaşamasına yorumlanır. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin bazı haksızlıklara sebep olacağına ve bunun önüne de geçemeyeceğine de delalet eder.

Rüyada Birisinin Evinin Yandığını Görmek

Rüyada birisinin evinin yandığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bazı sıkıntılara delalet eder. Başka bir yerde yaşanan olumsuzluk sebebi ile işinde sıkıntıya düşecek olan rüya sahibi işini kaybedebilir ya da iflas edebilir şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Kendisinin Yandığını Görmek

Rüyada kendisinin yandığını görmek ise rüya sahibinin yaşamında maddi sıkıntıya düşeceğine, fakir bir insan olacağına bir anda tüm maddi varlığını kaybedeceğine bu durum sonucunda ciddi sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu düştüğü durumdan kurtulmak için tek çaresinin bir başka kimsenin ona yardım etmesine bağlı olduğuna da yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (12)

fatih isik

selamin aleykum.ben biraz once sahura uyandim ruyamda amcamin evi oldugu bi ev anahatari bende oluyor ve gidecektim iki arkadas vardi onlar kapatiyolardi ve pencerenin acik oldugunu gordum enahtari aldim iceri girdim kapatmak icin ama ocakta duduklu vardi ve unutulmusdu cok guclu yaniyodu alti kapatamadim uzerindekini almak istedim aldim aldigimda safatimin guclu bi sekilde buharla yandigini hissettim sag tarafim birazcik kavliyo ama iz kalmiyo bunun bi anlami varmi .fötö ele basinida gordum ve kim dedigimde teccal sendi hayilara vesiledir insallah

Muhammet süzer

Merhabalar eşim beni yanmış görmüş yorumlar mısınız Muhammet süzer saygılar

Yusuf yıldız

Rüyamda yiğenim bana bir yiğecek veriyordu bende ondan 2-3 tane yiyordum sonra oruçlu olduğum aklıma geliyordu herkese orucum bozulurmu diye soru soruyordum sonra balkona.çıktım dışarda.2 tane cocuk arabalara molotof gibi birsey atıyordu arabalar yaniyordu sahipleri çıkıp kaçıyordu en sonunda bi arabanin içine attılar o arabanın sahibinin ayakları yanıyordu dışarı çıkış can çekişiyordu bende allahım yardım et diyordum ama şansına ambulan arkasındaydi hemen tutup iyileştirdiler ve adam bana sordu kim yaptı bana diye bende bilmiyorum dedim sonra o molotof gibi seyi atan cocuğun biri gülerek erkek kuaförunden cıkti ve giderken bir sisman cocuk gördü bakın gidiyor diye 3 kisi peslerindne lostu oda kaçtı sonra o diger molotof atan cocuk balkonda annemlerle benim yanımdaydı bana senmi soyledin ha diye üstume geliyordu bende hayır dedim m sonra bana kafa attı o ara yengemin oğlu arkadan tuttu bende yuzune tekme attım kavga etmeden önce dinle gibi birşeyler dedim sonra uyandım

Yasemin

Rüyamda hiç tanımadığım bı erkek öğretmenin yandıktan sonraki halini gördüm köy okulunda

Dilek

Rüyamda eşimin ellerinin yandığını ve söndürmeye çaldığını gördüm o ise çok.aci cekiyordu

Furkan

Rüyamda vücudu tamamen yanmış bir insan gördüm. Sadece gözleri ve saçları yanmamıştı. Bunun anlamı nedir?

Müslüm

Rüyamda önce eski kız arkadaşımı görüyorum. Arkasından o eski kız arkadaşım şimdi nişanlım olan kıza dönüşüyor. Anlamı nedir?

Ahmet

Rüyamda siyah elbiseli bir adamın başka bir adam tarafından yakıldığını gördüm. Fazla bir ateş çıkmadı. Adam yanmaya başlayınca koşarak yardım istemeye başladı. Beni acele sönďürün gibi bir şeyler söyledi. Ben de adam geldikçe ondan kaçmaya başladım. Adeta o kovalıyor ve ben kaçıyordum. Rüyanın etkisi ile korkarak uyandım. Bu rüyamın anlamı nedir?

Raif

Ablam rüyasında 4 ay önce rahmetli olan annemin altında yanan bir şeylerin üstünde saçı açık olarak elini uzatmış. Beni kurtar diye yardım isterken görmüş. Yorumlar mısınız?

Şeyma

Geceydi bitmemiş bir apartmanın önündeydim ve bir adam vardı. Yüzünü göstermiyordu. Sevdiğim çocuğun elini kolunu bağlamıştı. Üzerine benzin döküp yakıyordu. Ben de ağlıyor ve yapma diyordum. Sonrasında uyandım. Bu ne anlama geliyor?

Rezan

Benim ev arkadaşım rüyasında beni yakarken görmüş ve neden bunu yapıyorsun demiş. Beni yakan kişi ise onu neden yaktığımı biliyor diye bir cevap vermiş. Yorumlar mısınız?

Enes

Rüyamda yakın arkadaşım Serra’nın yandığını ve vücudunda kötü yanık izleri oluştuğunu gördüm, devamında ise yanık izlerini tedavi etmeye çalıştım.