Rüyada Birinin Yandığını Görmek

Rüyada birinin yandığını görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı olarak yorumlanmıyor. Rüyalarda yanmak, yanık ya da yanan bir şey görmek hayra alamet olarak tabir olunmaz. Rüyada birinin yandığını görmek rüya sahibinin tanıdığı birisi ise o kişinin çok acı bir haber alacağına ve bu haber ile hayatının yıkılacağına delalet eder. Rüyada yandığı görülen kişi rüya sahibinin tanımadığı birisi ise bu durumda rüyayı gören kişinin acı haber alacağına yorumlanır.

Rüyada Birisini Yanarken Görmek

Rüyada birisinin yanarken görmek rüyayı gören kişinin hayatta yapmak istediği şeyleri bir türlü gerçekleştiremediğine, her daim önüne bir engel çıktığına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin ayrıca gözünün önünde olan haksızlıklara karşı elinden bir şey gelmedi için ses çıkaramamasına ve bu sebep ile de sıkıntı yaşamasına yorumlanır. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin bazı haksızlıklara sebep olacağına ve bunun önüne de geçemeyeceğine de delalet eder.

Rüyada Birisinin Evinin Yandığını Görmek

Rüyada birisinin evinin yandığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bazı sıkıntılara delalet eder. Başka bir yerde yaşanan olumsuzluk sebebi ile işinde sıkıntıya düşecek olan rüya sahibi işini kaybedebilir ya da iflas edebilir şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Kendisinin Yandığını Görmek

Rüyada kendisinin yandığını görmek ise rüya sahibinin yaşamında maddi sıkıntıya düşeceğine, fakir bir insan olacağına bir anda tüm maddi varlığını kaybedeceğine bu durum sonucunda ciddi sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu düştüğü durumdan kurtulmak için tek çaresinin bir başka kimsenin ona yardım etmesine bağlı olduğuna da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın