Rüyada Birini Kurtarmak

Rüyada birini kurtarmak veya birisini kurtardığını görmek, rüyayı gören kişinin imkânsız olarak gördüğü bir şeyin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada birini kurtardığını görmek, gerçekleşmeyeceğine inanılıp unutulmuş olan bir şeyin gerekleşeceğine, hasta ise şifa bulacağına, derdine deva bulacağına delalet eder.

Rüyada Kurtarmak

Rüyada kurtarmak, rüyayı gören kişinin güzel ve de hayırlı olan işler ile meşgul olacağına, bu işlerin sonucunda da karşılığın misli ile alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başladığı yolda çevresindeki kimselerinde onun gibi iyi niyetli kimseler olduğuna, olası sıkıntı ve dertlerinde onun yanında olacaklarına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin karamsar ve kötü durumda olan ruh halinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Can Kurtardığını Görmek

Rüyada can kurtardığını görmek, rüyayı gören kişinin huzur ve feraha ereceğine, mutlu olacağına, sıkıntı ve sorunlarına çözüm bulacağına ve bu sayede de hayatının bir düzene gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin gelecek olan güzel günlerinin olduğuna da tabir olunur.

Rüyada Yardım Ettiğini Görmek

Rüyada yardım ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu ve gerekleşmesini çok istediği her şeyin olacağına, isteklerine kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında arzu ettiği yerlere geleceğine, kendi işi ise hayatta geçireceği projelerin olumlu sonuçlar vereceğine, geleceğinin parlak olduğuna ve yüzünün güleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin önüne çıkacak olan güzel fırsatlara delalet eder. Rüyada yardım etmek ya da birisine yardım ettiğini görmek oldukça hayırlı bir rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (15)

Mesrur kayaalp

Rüyamda göz zinası yapıcakken dayım geldi ve beni zina yapmaktan kurtardı bu benım ve dayım için ne anlama geliyor cevabınızı sabırsızlıkla bekliyeceğim

Zumre zumre

Ruyada annemin gömüldüğünü gördüm canlı canlı ve buldum kurtardım çok korkunctu

Glcn

Merhaba anlatacagım rüya yı goren kişi ben degılım aslında rüyayı goren kişi yengem. Rüyasında ben ve yengem bır karanlık kalabalık yolda yürüyormuşuz ve birden ben ateşin içine düşmüşüm, yengemde feryat figan bagırıyormuş “elini ver kurtarayım seni” ve beni kurtarmış. Bu rüyanın anlamı nedır? Bunun benimle bır alakası da varmıdır ? Beni ilgilendırırmı bu rüya? Şimdiden tesekkurler

Dogan

Merhaba rüyamda bir adamla bogustugumu gördüm elinde bucak vardı boğuşmak esnasında bıçağı elinden aldım o sırada bir polis geldi yanımıza bıçağı aldı ve adamı götürdü birde rüyamda kırmızı kan diyicem ama tam emin değilim çalıştığım avmde işedigimi gördüm sonra bir paspas alıp temizliyorum yorumunuz için şimdiden tesekurler

Naz kılıç

Merhaba ben rüyamda bir ailenin iki kızını kaçırmışlardı. Ailenin en küçüğü ve 3. çocuğu yani bebek konuşarak ablalarını kurtara bileceğini söylemişti. Biz kızları kurtarmak için asa yardımı ile başka bir boyuta geçerek kızları kurtarıyorduk.

Gülşah

Merhaba bu rüyayı gören kişi ben değilim benim arkadaşım gördü. Kendisi erkek ve bu rüyayı görmeden yani uyumadan gece bi kaç saat önce sohbet etmiştik. Bebekler, askerlik anıları, ölüm ve düşmanlar hakkında konuşmuştuk. Bu olaylar kendisini etkiledi galiba bilinçaltıyla birlikte rüyasına yanısımış. Size arkadaşımın gördüğü rüyayı yazıyorum aşağıya.
Üzerimde siyah bir deri mont ve siyah boğazlı dar kazak vardı. Ben yolda yürürken bir ağlayan erkek bebegi görüyorum Ağlıyor emekliyerek kaçmaya çalışıyor arkasında insanlar var bende bebeğe koşuyorum onu alabilmek için Bebeğin üzerinde sadece bez Var poposunda Bembeyaz bir bebek gözleri simsiyah Ama bana yetişebilmek icin nasıl ağlıyor Ben direk kucağıma alıyorum. Ordakiler diyo ki bebeğin babası geldi babasıda cok yakışıklıymış ama bebeği öldürmemiz lazım diye bağırıyorlar. Ben hepsiyle kapışıyorum bebekte orda ağlıyor. Sonra kucağıma alıp kaçmaya başlıyorum ama bu arada sırtıma kazma falan yiyorum ama kurtardım bebeği o ağladıkça bende ağlıyorum ve bebeğin dudakları kıpkırmızıydı sussun diye dudaklarından öptüm ne yapacağımı şaşırmıştım sonra ben bayıldım bana sopalar ile vurunca düştüm yere kalkamadım ama öyle çaresiz kaldım ki sonra adamlar öldürmekten vazgeçti bırakıp gitti bebeği ama ben yerde baygın yatarken bebek yüzünü yüzüme koydu hıçkıra hıçkıra ağladı içini çeke çeke sonra bende ağlayarak uyandım uykudan ve bu rüyayı görürken elimi de duvara vurmuşum dudağımı da ısırmışım bütün bunların ve gördüğüm rüyanın anlamı nedir acaba?
Ve son olarak arkadaşım bana dedi ki bebeğin gözleri aynı sen gibiydi simsiyahdı.

Mehtap goncu

Rüyamda bir kadın kopegi bıçakla keserek öldürdü.bu köpek beni seven bir köpekli.anlami nedir.saygilarimla

Celâl Kemal Balkar

Rüyamda dergah gibi bir yerdeyim bir bayan var başı açık içerde dua öğrenen erkeklere duayı okumalarını istiyor erkekler ise kadini taciz ediyor bir kişi iken 5 kişi ölüyor bende bu olayı ortamda bulunan kişiye söylüyorum o da o kişileri oradan atıyor bunun anlamı nedir

Nevriye

Ruyada akrabalarindan suya atlayarak kacma ve bi ara onlari yine gorup kacisa ormanda devam etme ve bu sirada ormanda kaybolmus kucuk bir cocuga yardim etme yola onla devam etmek.Sonrasinda denizde eglenen birkac kisi gorup uzaktan onlarla eglenip resimlerini cekiyordumm 😊😊😊

Kader

Rüyamda benim sevgilim var ama normalde sevgilim başka birisidir. Onu çok seviyorum rüyamda. Bir bakıyorum sosyal medyada cin resmi paylaşıyor ve o cin şunu temsil ediyor; kendini bıçakla biri öldürüyor ve onlardan oluyor. Ben de bunu görünce koşup yanına gitti. Onu ikna ediyorum ve onun hayatını kurtarıyorum. Rüyamda o sevgilim olacak kişiyi çok ama tanımıyorum. Çok farklı bir rüyaydı. Bunlar ne anlama geliyor?

Esrem

Rüyada dayı oğlunun başı, hiç görmediğim bir vahşi hayvanin ağzındaydı. Onu kurtarmak için hayvanı kesip öldürdük. Hayvandan kan aktığını görmedim ve uyandım. Bu rüyamın anlamı nedir?

Nida

Rüyamda ben evin içindeyken tanımadığım birinin ayı tarafından kovalandığını gördüm ve onu evimizin penceresinden yukarı çekerek eve soktum. Sonrasında başka ayılar da ortaya çıktı ve eve girmesinler diye bütün pencereleri kapattık. Ne anlama geliyor olabilir? Yorumlar mısınız?

Ebru Er

Rüyamda kızımla beraber çöp poşetine koyularak atılmış 1 kedi kurtardık. Bu kedi daha sonra küçük bir kız çocuğuna dönüştü. Çocuğun ailesi var ama sokak çocuğuydu. Ona sarıldım ve sevdim. Daha sonra ayrıldık. Anlamı nedir?

Hale

Rüyamda üç kişiyi kapıda uğurluyorum. Benim evime gelmişler ve gidiyorlardı. Bu üç kişiden ikisini tanımıyorum. Yüzlerini de görmüyorum. Orta yaşlı bir erkek ve bir bayandı. Diğer kişiyi tanıyorum. Hoşlandığım ama bir süredir görüşmediğim çocuktu. Sarılıp güle güle diyorum ama sarılınca çok zayıfladığını düşünüyorum. Zayıflamış incelmiş ve hasta gibi geliyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Arzu

Rüyamda önce bir pazarda olduğumu gördüm. Cebimde bir 20 lira, bir 10 lira, bir 5 lira ve bir de bozukluklar vardı. Bir şeyler aldım. Oradan bir marketten bozuklarla bir şey aldım ama hatırlamıyorum. Marketçi kızın alyansını hatırlıyorum. Çok inceydi. Oradan eve geldim ve misafir vardı ama ben tanımıyorum oğlumu şaka yapar gibi aldılar. Arabayla götürdüler. Kızım bisikletle, annem motorla ve ben koşarak arkalarından gittim. Bilmediğim bir sokakta annem ve kızımla karşılaştık. Kızım kaybettiklerini söyledi.