Rüyada Binanın Yıkılması

Rüyada binanın yıkılması, rüyayı gören kişinin kötü bir olay ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin günah işlediğine ve ah aldığına delalet eden bu rüya, kişinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına ve ne yapacağın bilemez hale geleceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişinin kötü zamanlar yaşarken yanında kimsenin olmayacağına, yaptığının ceza olarak ona görüleceğine delalet eder.

Rüyada Binaların Yıkıldığını Görmek

Rüyada binaların yıkıldığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesini ve yakınlarını da ilgilendiren bir sorun ile karşılaşacağına, bu sıkıntı sebebi ile işlerini de boşlayacağına, stres ve sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı zamanlar geçirecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Apartmanın Yıkıldığını Görmek

Rüyada apartmanın yıkıldığını görmek, rüyayı gören kişinin çok katlı olan bir apartmanın yıkıldığını görmesi, emeklerinin boşa gideceğine, bu zamana kadar yaptığı işlerin ve yatırımların heba olacağına delalet eder. Rüya sahibi için uyarı niteliğinde olan bu rüya, kişinin dikkatli olmaz ise sıkıntılı günler yaşayacağına ve bu durum sonucunda sağlığının da zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Yıkılan Binanın Altında Kaldığını Görmek

Rüyada yıkılan binanın altında kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin tüm yaşamının bir anda alt üst olacağına, iflas etmeye, işsiz kalmaya, zor günler geçirecek olmaya, fakirliğe ve yokluğa delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin ruhsal bir bunalım içine girerek, içine kapanacağına ve kimse ile görüşmeden bir yaşam sürmeyi tercih edeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın