Rüyada Binanın Yıkılması

Rüyada binanın yıkılması, rüyayı gören kişinin kötü bir olay ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin günah işlediğine ve ah aldığına delalet eden bu rüya, kişinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına ve ne yapacağın bilemez hale geleceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişinin kötü zamanlar yaşarken yanında kimsenin olmayacağına, yaptığının ceza olarak ona görüleceğine delalet eder.

Rüyada Binaların Yıkıldığını Görmek

Rüyada binaların yıkıldığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesini ve yakınlarını da ilgilendiren bir sorun ile karşılaşacağına, bu sıkıntı sebebi ile işlerini de boşlayacağına, stres ve sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı zamanlar geçirecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Apartmanın Yıkıldığını Görmek

Rüyada apartmanın yıkıldığını görmek, rüyayı gören kişinin çok katlı olan bir apartmanın yıkıldığını görmesi, emeklerinin boşa gideceğine, bu zamana kadar yaptığı işlerin ve yatırımların heba olacağına delalet eder. Rüya sahibi için uyarı niteliğinde olan bu rüya, kişinin dikkatli olmaz ise sıkıntılı günler yaşayacağına ve bu durum sonucunda sağlığının da zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Yıkılan Binanın Altında Kaldığını Görmek

Rüyada yıkılan binanın altında kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin tüm yaşamının bir anda alt üst olacağına, iflas etmeye, işsiz kalmaya, zor günler geçirecek olmaya, fakirliğe ve yokluğa delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin ruhsal bir bunalım içine girerek, içine kapanacağına ve kimse ile görüşmeden bir yaşam sürmeyi tercih edeceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

AYŞE AKDEMİR

Rüyamda benim.oturduğum binanin karşısında ki gökdelen gibi bir bina yıkıldı ikiye ayrıldı.Deprem gibi bir sallantı dan dolayi yıkıldı. benim oturduğum ev yıkılmadi sadece çatlaklar vardı.Allah rızası için yorumlayin.

Gülcan çevik

Merhaba ben rüyamda iki tane çifte apartman inşaati gördüm benim evim mustakil evmis karşısında ve yanımızda da iki tane müstakil ev varmış o inşaat olan bina yıkıyor ve bizim evin üstüne yıkılacak diye beklerken diğer evlerin üstüne yıkılıyor ve bizim eve taşımacılık bile degmiyor bunun sebebi ise kayinbabam kocaman kocaman ağaçlar kökünü kesmiş 3vimin arkasına dizmis yikilirsa taş evlerine değmesin diye..lütfen acil cevap

Hayriye ekingen

Rüyamda vimin karşisindada 3 bina var orta binada bir çocuk apartman sağa sola sallıyor daha sonra ekipler gelip yikiyo

Ayşe

Rüyamda karşımızdaki bir apartman altı eğri diye havaya halatla kaldırılıyor. Halat kopuyor ve diğer apartmanın üzerine devrilip üç katını yıkıp yerle bir ediyor. Her taraf toz bulutu oluyor. İnsanların bağırma sesleriyle uyandım . Bu rüyam ne anlama geliyor? Merak ettim.

Mustafa

Mahallede karşımda biri vardı. Polisler var. İnsanlar gelip bana sataşıyor. Ben vurmaya kalktım. Sonrasında herkes vurmak yok sadece ittirebilirsin dedi. Ben de bina arasına sıkıştırdım. Arkadaki binanın altında toprak kaydı. 3 bina deniz tarafına çöktü. 5 katlıydı. Ardından insanları kurtarmak için uğraş verildi. Bu ne anlama geliyor?