Rüyada Bilet Almak

Rüyada bilet almak, rüyayı gören kişinin yeni bir hayatta başlayacağına ya da hayatında bir değişiklik yapacağına ve güzel haberler ile bu gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüyada bilet almak aynı zamanda çıkılacak olan hayırlı yolculuklara da delalet ediyor. Rüyayı gören kişinin iş yaşamına yaşadığı sorunların çözüme ulaşacağına da tabir olunur.

Rüyada Uçak Bileti Aldığını Görmek

Rüyada uçak bileti aldığını görmek, rüyayı gören kişinin çok hareketli bir yaşamının olduğuna her işinin hemen ve birden bire yapmaktan hoşlandığına ve de duygularının da bu yönde olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu hareketli ve macera dolu yaşamında durup dinlemesi gerektiğine ve bu şekilde ani kararların ileriki yaşamı için sıkıntı yaratabileceği içinde uyarıcı bir rüya olarak tabir olunur.

Rüyada Tren Bileti Aldığını Görmek

Rüyada tren bileti aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında arzu ettiği şeylerin geç ilerlemesine alınacak olan haberlerin geç ulaşmasına ve karar alabilmek için hep bir şeyleri beklemek durumunda kalacak olmasına delalet eder.

Rüyada Otobüs Bileti Aldığını Görmek

Rüyada otobüs bileti aldığını görmek, rüyayı gören kişinin beklemediği anda alacağı iş teklifi ya da terfi sonucunda yaşacağı şaşkınlık ve tedirginliğe delalet eder.

Rüyada Piyango Bileti Aldığını Görmek

Rüyada piyango bileti aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, şansının artacağına ve kısmetinin açılacağına delalet edip ayrıca toplu bir paranın eline geçeceğine de tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın