Rüyada Bilgisayar Oyunu Görmek

Rüyada bilgisayar oyunu görmek sorumsuz bir kişiyi ifade eder. Bu kişi, mesuliyetlerini yerine getirmeyen, zamanını boşa harcayan, uyarılar aldığı halde kimsenin ikazını dikkate almayıp bildiğini okuyan biridir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin çıkarcı bir kimse olduğuna da delalet olabilir. Rüya sahibi çıkarlarına göre adımlar atar ve insanlarla olan diyaloglarını bu çıkarlar doğrultusunda şekillendirir. Zamanla etrafında hakiki dostluklar kalmaz ve kendi yaptığı hatanın bedelini dostsuz kalarak öder. Bu kişi yanlış tavır ve davranışları yüzünden birçok sıkıntı yaşar.

Rüyada Bilgisayar Oyunu Oynadığını Görmek

Rüyada bilgisayar oyunu oynadığını görmek rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine delalettir. Rüyayı gören kişinin çevresinde ona düşmanlık eden, ama bu düşmanlığı gizliden gizliye ve kurnazca yapan biri vardır. Bu kişi yüzünden yaşayacağı sıkıntılar olacaktır. Bazı haksızlıklara ve iftiralara uğrayabilir ve bunlar yüzünden üzülebilir. Başka bir rivayete göre ise rüya sahibi çalıştığı yerden ayrılacak ve başka bir işe girecektir. Fakat bu sık sık olacaktır ve bir türlü düzenli bir çalışma hayatı olamayacak.

Rüyada Bilgisayar Oyunu İzlemek

Rüyada bilgisayar oyunu izlemek rüya sahibinin hak ettiği bir şeyi, bir başkasının alacağı manasına gelir. Bu her konuda olabilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibini ikaz eden rüyalardandır. Etrafındaki insanlara hak ettiğinden fazla değer veren kişi, hayal kırıklığı yaşayacak ve verdiği değeri göremeyecektir. O yüzden insanlara karşı beslediği sevgiyi ve verdiği emeği iyi ölçmelidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!