Rüyada Beyaz Tişört Görmek

Rüyada beyaz tişört görmek hayra alamettir. Rüyada görülen tişört, rüya sahibinin sıkıntılarından ve yaşadığı problemlerden kurtulup, feraha çıkacağı manasına gelir. Beyaz ise rüya hayırlı manalara gelir. Rüyasında beyaz tişört gören kişinin rüyası her iki açıdan da şer bir rüyaya alamet değildir. Uzun vakitten beri arzu ettiği bir şeye kavuşacağı manasındadır.

Başka bir rivayete göre ise bu rüya, kişinin çok dara düştüğü bir vakitte Hızır gibi yetişecek bir yardım ile rahatlaması manasına gelir. Beklenmeyen bir yerden gelen para, beklenmedik birinden gelen bir destek olabilir.

Rüyada Beyaz Tişört Giymek

Rüyada beyaz tişört giymek bazı tabircilere göre, tez zamanda gerçekleşecek olan bir izdivaca delalettir. Rüya sahibi bir gönül ilişkisi yaşayacak ve bu ilişkiyi çok uzatmadan nikâh masasına oturacaktır. Kendisi için hayırlı olan bir insan ile hayatını birleştirecektir.

Başka bir rivayete göre ise hakkı yenen bir kişi haklarını geri alacaktır. Bu hak sosyal ilişkilerle ilgili de olabilir hukuki mecrayı da ilgilendirebilir. Her iki durumda gasp edilen her ne ise, rüya sahibi bunlara tekrar kavuşacaktır.

Rüyada Beyaz Tişört Almak

Rüyada beyaz tişört almak kişinin takdir edilecek ve hatta gıpta edilecek kadar büyük başarılara imza atacağına delalettir. Rüya sahibi elde edeceği başarılar ile hayli fazla miktarda kazanç elde eder. Dileklerini ve hayallerini gerçekleştirecek kuvvete sahip olur. Sadece maddi olarak değil, manevi olarak da ferah içinde yaşar. Aile hayatı, evliliği ve dost münasebetleri huzur içinde sürer.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Fatma

Rüyamda isyerindeyim cisimi kapinın onünde yapiyorum utamdım yapıp kalkdım beyaz tisört dikiyorum 4tane oğluma tişört kumaş aldım nedir

Kemal

Eski sevgilim beni rüyasında üstümde beyaz yakalı bir tişörtle görmüş. Arkama bakmıyormuşum ve gülümsüyormuşum. Yorumlar mısınız?