Rüyada Bilezik Takmak

Rüyada bilezik taktığını görmek hayırlı hadiselerin habercisidir. Gören kişiye göre rüyanın yorumu değişir. Rüyada bilezik takmak kıymet verilen ve sevilen bir kişinin sadakatine delalettir. Rüyayı gören kişi bekar bir kadın ise bu evlilikle ya da yüzükle yorumlanır. Erken yaşta yapılacak bir evlilik şeklinde de tabir edilir. Rüyada bilezik taktığını gören kişi evli bir kadınsa bu onun alacağı mutlu haberlere işarettir. Fakat erkek için pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyasında bilezik taktığını gören erkek kederli hallere sürüklenecektir.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada altın bilezik taktığını gören kişi eğer kadınsa bu miras şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kadının eline bir miras geçeceğine veya toplu bir para ile maddi olarak gücünün artacağına işarettir. Rüyada altın bilezik taktığını gören kişi erkekse bu onun harama bulaştığına, şer işlerle meşgul olduğuna delalettir.

Rüyada Gümüş Bilezik Taktığını Görmek

Rüyasında gümüş bir bilezik taktığını gören kişi için bu rüya takva üstünlüğüne ve din bütünlüğüne işarettir. İster erkek ister kadın olsun her ikisi için de yorumu aynıdır. Bileziklerin sayısının çok olması, kişinin dini yönünün kuvveti şeklinde tabir edilir. Başka bir rivayete göre ise gümüş bilezik takmak rızkın artması ve bolluğa kavuşmak olarak yorumlanır.

Rüyada Bilezik Çıkarmak

Rüyasında kolundaki bileziği çıkardığını gören kişinin cebinden para çıkacaktır ya da bir ayrılıkla yüzleşecektir. Kolundan çıkardığı bileziği bir başkasına vermek ise birine yapılacak iyiliğin işaretidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın