Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Rüyada bıçaklandığını görmek hayırlı bir rüya olarak kabul edilmez. Bu rüya kişinin çevresiyle ilgili bazı sıkıntılar olduğunu gösterir. Çevresindeki insanların onun için hayırlı olmadığına, onu kötü işlere ve davranışlara yönelteceklerine ya da onun hakkında bazı art niyetli planlar ve düşünceler içinde olduklarına işarettir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise rüyayı gören kişinin çok fazla vesvese ve kuruntuya sahip olduğu, korkularıyla yaşadığı ve bu yüzden de yaşadığı güzel anların dahi tadını çıkaramadığı şeklindedir. Her iki yorum itibariyle de bu rüya olumsuz manalar içeren, kişi için hayırsız sayılan bir rüyadır. Fakat rüyasında bıçaklandığını gören kişinin vücudunun neresinden bıçaklandığı da rüyanın yorumu açısından önemlidir. Bıçaklandığı yere göre rüyanın manası değişir.

Rüyada Karnından Bıçaklandığını Görmek

Rüyada karnından bıçaklandığını görmek zannedildiği gibi olumsuz bir rüya değildir. Rüya sahibinin rızkının artacağına, geçim derdiyle boğuşuyorsa bu dertlerin azalacağına, hane içinden ya da akrabalarından biri vesilesiyle darlıktan çıkacağına işarettir. Rüyayı gören kişi birinin el uzatmasıyla ve desteğiyle kötü günleri geride bırakacaktır.

Rüyada Sırtından Bıçaklandığını Görmek

Rüyasında sırtından bıçaklandığını görmek kişi için feraha ermenin habercisidir. Kendisi bıçaklayan her kimse, ondan büyük bir fayda görecek ve üzüntülerden kurtulacaktır. Borçluysa borçlarını sırtından atacağına delalettir.

Rüyada Bacağından Bıçaklandığını Görmek

Rüyasında bacağından bıçaklandığını gören kişi için bu rüya tecrübelerden ders çıkarmaya işarettir. Bugüne kadar yaptığı hataları gözden geçirerek aynı hataları tekrar etmemeye karar verdiğinin ve daha dikkatli olduğunun işaretidir. Rüyayı gören kişi yaptığı hatalar neticesinde uğradığı zararları çok uzun bir müddet geçmeden telafi edecektir.

Rüyada Birini Bıçakladığını Görmek

Rüyasında birini bıçakladığını gören kişi için bu rüya iki şekilde yorumlanır. Birincisi bıçaklayan kişi her kimi bıçaklıyorsa, o kişiyi incitecektir. Bıçakladığı kişiyi üzecek davranışlarda bulunacak ve ona karşı hatalar yapacaktır. Rüyayı gören kişi arkadan bıçaklıyorsa, bu onun bıçakladığı kişiye karşı ihanet sayılacak bir davranışa meyledeceğini gösterir. Bir başka rivayete göre ise birini bıçaklamak evli ya da hayatında biri olmayan kimseler için kısmetin açılması, bir yuva kurulması ya da taliplerinin artması manasındadır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Erşan Yabalak

İyi akşaar hocam ben rüyamda birisiyle kavga ediyordum o sıra karsimda ki beni bıcakladi ve ben kani gördüm

Nurullah grncer

S.a ben rüyamda köpeğimden bıcaklandığımı gördüm ve bu bir keti yüzündendi

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14