Rüyada Beyaz Mendil Görmek

Rüyada beyaz mendil görmek kişinin güzel bir haber alacağına, beklediği bir durumun tam da istediği gibi sonuçlanacağına, iş hayatında attığı adımlardan istediği sonuçları alacağına, yaptığı başvurulardan cevap geleceğine ya da beklediği iş tekliflerini alacağına işaret eder. Bekâr bir bayanın bu rüyayı görmesi yakın zamanda hayırlı biri ile tanışarak onunla evlilik yolunda gideceğine, evli bire bayanın bu rüyayı görmesi erkek çocuk sahibi olacağına, bir erkeğin rüyasında beyaz mendil görmesi askere gideceğine delalet eder. Bu rüyayı yaşlı birinin görmesi ise evlatlarından torun sahibi olacağına, mutlu bir yaşamının olacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Mendil Almak

Rüyada beyaz mendil almak kişinin iyi bir dostunun olacağına, bu kişiden her dara düştüğünde destek alacağına, hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceğine, kardeş gibi gönülden bağlı olacağı bir arkadaşa, dosta işaret eder. Rüyada beyaz mendil almak genelde iyiye yorulur ve rüya sahibinin maddi açıdan hiç sıkılmayacağı günler yaşayacağına, refah bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Mendil İşlemek

Rüyada beyaz mendil işlemek kişinin iyi ve güzel huylarını artırmak için çaba gösterdiğine, iyi bir insana olduğuna, manevi açıdan huzur bulmak için sürekli kendini geliştireceğine, rüyayı gören kişinin bütün bir hayatı boyunca başkalarına yardım etmek, düşkünlerin elinden tutmak için çabaladığına delalet eder. Kişinin planlı hareket eden, disiplinli biri olduğuna, çabalarının karşılığını alacağı günlerin geleceğine ve çok mutlu olacağına alamet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Behcet genc

Rüyamda düğünü devam eden Damat görüyorum yaka cebinde mendili eksik kağıt peceteden üç adet çiçek yaptiriptakarken seyyarsatici görüyorum ondan mendil alıp yaka cebine takarken hafifkahverengi desen farkediyorum bende beyaz tarafi dışa gelicem şekilde takip satıcıya 1 lira demir para veriyorum