Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek hayra yorulmaz ve sıkıntılı günlere işaret eder. Rüya sahibinin gün yüzü görmeyeceğine, hastalık ve sıkıntı dolu günler geçireceğine, çile çekmeye, zorluk içinde olmaya yorulur. Bazılarına göre bu rüya şanssızlığın simgesidir ve korku dolu günlerin habercisidir.

Rüyada Beyaz Fare Yakalamak

Rüyada beyaz fare yakalamak kişiye dost görünen ancak arkasından iş çeviren, samimiyetsiz tavırları olan, arkasından konuşarak kuyusunu kazan, kıskanan ve sahip olduklarından dolayı onu çekemeyen kimselerin varlığını işaret eder. Rüya sahibinin bu kişilere karşı dikkatli olması ve bu kişilerden zarar görmemek için önlem alması gerekmektedir.

Rüyada Beyaz Fare Yemek

Rüyada beyaz fare yemek kişinin haram para kazanacağına ya da dolaylı yoldan eline haram para bulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin helal olmayan bir kazançtan nasipleneceğine ve bu para ile iş yapacağına da tabir edilir.

Rüyada Beyaz Fare Öldürmek

Rüyada beyaz fare öldürmek rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında sürekli karşısına çıkan ve yolunu kapatmaya çalışan, engeller hazırlayan, kişinin hayatını zorlaştırmaktan keyif alan, hayatı zindan eden birinin varlığına tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin kötü niyetli kişiler karşısında kazanacağına, başarılarını aksatmadan devam ettireceğine ve her şeyi yoluna koyacağına da yorulur. Kişinin engelleri aşacağına, sorunları çözeceğine ve hayatını istediği yönde ilerleteceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın