Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Rüyada beyaz giymek her daim hayra yorulur. Bu rüya kişinin dini açıdan maneviyatını, alınacak güzel haberlere, kişinin mutlu ve refah bir hayatı olacağına, toplumdaki saygınlığının artacağı işler yapacağına, iş yerinde alınacak terfiye ve makama ve rüya sahibini bekleyen güzel ve sevinç dolu bir geleceğe işaret eder.

Rüyada Gömlek Giymek

Rüyada gömlek giymek İslami açıdan evliliğe yorulur.  Bir kadının rüyasında gömlek giymesi kendisi için hayırlı olan biri ile kıyacağı nikaha işaret eder. Rüya sahibi erkek ise hayırlı, iffetli ve saygılı bir kadınla evliliğe delalet eder. Rüyada görülen gömleğin dikişlerinin açık olması kişinin evliliğinde bir takım tatsızlıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Kolsuz Bir Gömlek Giymek

Rüyada kolsuz bir gömlek giymek kişinin maddi açıdan zorlu ve sıkıntılı bir süreç yaşacağına, gelirinde azalmalar olacağına, hiçbir ihtiyacını karşılayamayan rüya sahibinin stresli günler geçireceğine işaret eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin Allah katında iyi bir yeri olduğuna, takva ve kulluk bakımından iyi hali bulunmasına, kişinin ahret hayatı için çaba sarf ettiğine delalet eder.

Rüyada Yakası Yırtık Gömlek Giymek

Rüyada yakası yırtık gömlek giymek kişinin maddi açıdan zayıflayacağı, zor günler geçireceğine, fakirliğin yakın olduğuna, yanlış atılan adımların ve gereksiz harcamaların durumu daha da zorlaştıracağına işaret eder. Ayrıca rüyada yırtık ve kirli bir gömlek görmek de para kaybına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Senan

Selam. Ruyamda bir defa kabeyi gördüm. Rüya çok açık aydın kabe öz vatanımda üstündeki örtük bem beyaz idi ben diyordum bunun örtüsün kim deyişmiş. “Kabenin örtüsü siyahdı biliyoruz”