Rüyada Başkasının Saçını Kesmek

Rüyada başkasının saçını kesmek, rüya sahibinin saçını kestiği kişi ile yapacağı ortaklığa, birlikte kazanacağınız paraya ve elde edilecek mülke işaret eder. Rüyada saçını kestiğiniz kimseyi tanımıyorsunuz bu günlerde ticaret işlerinizde iyi bir yol kat edeceğinize ve maddi gelirinizi büyük ölçüde artıracağınıza işaret eder.

Rüyada Başkasının Saçını Örmek

Rüyada başkasının saçını örmek bu kişiyle uzun sürecek bir işte beraber hareket edeceğinize işaret eder. Bu rüya maddi kazancı simgeler ve kişinin iş hayatında daha iyi bir pozisyona geçeceğine her geçen gün kazandığı parada artış olacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin ardı ardına alacağı güzel haberlere, bu haberlerin kişiyi çok mutlu edeceğine ve kendisine yarar sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Başkalarının Saçlarını Uzun Görmek

Rüyada başkalarının saçlarını normalde olduğundan daha uzun görmek, bu kişilerin hayatlarındaki tüm isteklerine, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına, çalışma hayatında karşılarına çıkacak güzel fırsatlara, yeni bir işe, başarılı bir kişiliğe,  terfiye ve makama işaret eder. Bazılarına göre bu rüya bekârlar için evliliğe, üne kavuşmaya, isminin duyulacağına büyük başarılara imza atmaya işaret eder.

Rüyada Başkasının Saçlarını Bakımlı ve Güzel Görmek

Rüyada başkasının saçlarını güzel ve bakımlı görmek rüya sahibinin hayalini kurduğu işlerin olacağına, arzu ettiği şeylere kavuşacağına delalet eder. Kişinin hayatında karşısına çıkacak güzelliklere ve mutluluklara, çok beğendiği bir kimseyle evlenerek mutlu bir aile kuracağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın