Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada beyaz gelinlik giydiğini görmek; mutlaka her genç kızın ya da genç kızı olan anne veya babanın görebileceği rüyadır. Zaman zaman evli insanlarında rüyalarında gördüğü beyaz gelinlik giymek; herkes için mutluluk getirecek haberleri müjdeler. Klasikleştiği üzere rüyasında beyaz gelinlik giydiğini gören bekâr kadın çok yakında dünya evine girer.

Rüyada beyaz gelinlik giydiğini görmek; evli insanların da aile mutluluklarından emin olmalarına işaret eder. Beyaz, lekesiz, güzel bir gelinlik; evliler için mutlu bir aile yaşamına,  yeni evlenecekler için muratlarına ereceklerine, neşe içinde yeni bir hayata başlayacaklarına tabir edilir.

Rüyada Lekeli Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada giyildiği görülen beyaz gelinliğin hayırlara vesile olması için bembeyaz, tertemiz olması gerekir. Aksi halde bu mutluluğun da lekeleneceğine işarettir. Çok küçük lekeler ufak tefek dedikodular ve hasetlikten kaynaklanan kem gözlere tabir edilir iken büyük, bariz lekeler evliliğin belirsizliğine veya sorunlu olacağına yorulur.

Rüyada Siyah Gelinlik Giydiğini Görmek

Uğursuzluk sayılır, evlenmeyi düşünen kişi için bu evliliğin olmayacağına ya da zoraki bir evlenmeye, çok çile çekmeye, zor geçime ve ayrılıklara işaret eder.

Rüyada Yırtık Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Bir evlilik arifesinde başa gelebilecek en kötü durumlardan biri de gelinliğin yırtılması, sökülmesi gibi hallerdir. Bu endişeyi taşıyan evlenmemiş kadınların gördüğü rüyalarında yırtık bir beyaz gelinlik giymek veya tam nikâh ya da düğününe giderken yırtılması bir uğursuzluğa, kazaya, kavgaya ya da bu evlilikte çok zorluk görüleceğine, kadının manen yıpranacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın