Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Bu rüya genellikle kişinin iş yaşamında baş gösterecek değişiklikler ile ilgilidir. Özellikle iş değişikliği ya da aynı iş yeri içerisinde gerçekleşecek pozisyon değişimleri rüyada beyaz elbise görmek ile yakından ilgilidir. Zaten herkesçe bilindiği üzere beyaz ya da yeşil hayırlı rüyaların fonunu oluşturan renklerdir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada beyaz elbise görmek ile ilgili yorumlar kişinin hasta olduğu durumda hastalık ne kadar amansız olursa olsun rahatsızlıklarının şifa bulacağı üzerinde yoğunlaşır.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise giymek her zaman için hayırlara vesiledir. Bekarlar için evlenip yuva kuracağı bir kısmet, işsizler için emekliliğine kadar sürdürebileceği bir iş fırsatı ve borçlardan kurtulmayı ifade eder. Aynı zamanda evli kimseler için mutluluk kaynağı olacak bir çocuk sahibi olmanın da göstergesi olan rüyada beyaz elbise giymek çocuk özlemini uzun süredir çekenler için de çocukla birlikte gelecek bir bereket kapısı açacaktır.

Rüyada Elbise Satın Almak

Uzun süredir bir yerden hayırlı bir haber bekliyorsanız bu rüyayı görmeniz durumunda bu haberin size ulaşacağı rivayet edilir. Bu haberle birlikte gerek aile hayatında, gerekse meslek ile ilgili önemli gelişmelerin gerçekleşmesi an meselesi haline gelir. Aynı zamanda söz konusu rüyayı sosyal çevre ile yapılacak bir cemiyeti de bir kutlama havasında geçirmenin işareti olarak görebilir ve hazırlıklarınızı da bu yönde yapabilirsiniz.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nesrin

Beyaz bir elbise giymişim daha sonra çıkartıyorum ve askıya asıp gardolaba asıyorum .Bu arada yakasının kirlenmiş olduğunu görüp ,hafif kirli olduğunu bir kere daha giyebileceğimi sonra yıkayabileceğimi düşünüyorum.Birde mor renkli bir bez mendilmiş lavaboda sabunla yıkıyorum. Önceki konu ile ilgili gardolabı açıyorum ne giyebileceğime bakıyorum bluzlarımın olduğunu fakat etek olmadığını fark ediyorum.teşekkür ederim