Rüyada Beyaz Çorap Görmek

Rüyada beyaz çorap görmek bekarlar için güzel ve mutlu bir evliliğe, evli barklı olanlar için de iyi bir amaca hizmet etmek için çıkılacak yolculuğa veya tertemiz bir hayata adım atmaya yorumlanır. Rüyada çorap görmek ile ilişkilendirilen hal ve durumlara doğru ve bütünsel bir yaklaşımda bulunabilmek için rüyada geçen tüm ayrıntılar da ayrıca değerlendirilmelidir.

Rüyada beyaz çorap giymek yeni ise rüya gören kişinin malını muhafaza ettiğine, yardım ve iyiliklerde bulunduğuna, eğer rüyada giyilen çorap eski ise cimrilik ve tamahkarlığa, malının zekatını vermesi gerektiğine işaret sayılır. Rüyada ayağa giyildiği görülen çorabın eski ve pis kokulu olması; kişi hakkında olumsuz konuşmaların geçtiğine delalettir.  

Rüyada Beyaz Çorap Aldığını Görmek

Rüyada giyilmemiş beyaz çoraba iki şekilde anlam verilir. İslami rüya yorumcuları rüyada beyaz çorap giyilmesinin öncelikle kadına işaret ettiğinde hemfikirdir; güzel ve zarif bir kadın ile dünya evine girileceğine yorumlanır. Ayrıca bu rüya; rüyayı gören kişinin mal sahibi olacağına rivayet eder. Rüyada bir alışveriş ile beyaz çorap aldığını görmek ve hemen giydiğini görmek; hızlı bir şekilde işlerinin hallolacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Çorap Sattığını Görmek

Rüyalarda görülen her beyaz nesne güzelliklere, iyi ve hayırlı geleceğe işarettir. Rüyada beyaz çorap sattığını gören kişi de ahlaklı bir insana, dürüst ticaret yapan kimseye, örnek davranışları ile çevresinde taktir gören yöneticiye, malını hayır için büyüten mümine işaret sayılır.

Rüyada Beyaz Çorap Kaybettiğini Görmek

Rüyada beyaz çoraplarını arayıp bulamadığını, kaybettiğini gören kişi için üzüntü, malda kayıp ve saygınlıkta eksilmeye tabir edilir. Bazı rüya tabircileri, bir kişinin rüyasında elinden çoraplarının alınmasını, çoraplarının ulaşılmaz bir yere düşmesinin ya da çorapsız yürümek zorunda kaldığının görülmesinin o kişinin eşinin vefatına ya da ayrılığa işaret olduğuna kanaat getirir.

Rüyada Çorap Görmek

  • Rüyada kırmızı çorap; karşınıza çıkacak kadim insanlara, yeşil çorap; dindar namuslu kimseye, işli çorap görmek; hassas naif birisine, siyah çorap; itibara, beyaz çorap; güzelliğe, letafete yorumlanır.
  • Rüyada ayağında tek çorap giydiğini görmek; niyetlendiği iş veya yolculuk için olumsuzdur.
  • Rüyada eski, pis çoraplar da hile ve düzenbazlıkla yorumlanır. Rüyada bir dükkandan çorap satın almak bazı tabircilere göre hile ile zarara uğratılmanıza sebep olacaktır.
  • Rüyada yaz günü çorap giydiğini görmek, sıkıntı ve kederli yolculuğa tabir edilir.
  • Rüyada çorap onardığını görmek; size yapılmasından kuşkulandığını durumlara karşı tedbirli olacağınıza işaret sayılır.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın