Rüyada Bekçi Görmek

Rüyada bekçi görmek, güvende olduğunuza işarettir. Bekçilik ettiğinizi görmek, iyi düşünceli kimse ise hayra, değil­se, zarara uğrayacağına, bekçi tuttuğunuzu görmek, hükümet kapı­sında bir işte güçlükle karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada bekçi görmek, güç kuvvet sahibi birine işaretle yorumlanır. Rüyasında bir bekçi gören kişinin, güç ve kuv­vetinin artacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Bir kimse rüyasında bekçilik ettiğini görse, bu onun için hayır ve menfaat göreceğine işaretle yorumlanır.

Kendisini bir bekçinin tuttuğunu (yakaladığını) ve kendisi­ni hırpaladığını (tartakladığını) görse, bu onun hükümet tarafından zarar göreceğine işaretle yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada bekçi görmesi, nama­zı terk ettiğinden dolayı kendisini korkutan bir kimseye işâret eder.

Bazen rüyada bekçi görmek, camiîlerin hizmetçisine işâret eder.

Rüyada mal bekçisi görmek, ilim ve zikir ehli ile bir araya gelmeye işâret eder.

Rüyada bağ ve bostan bekçisi görmek, nîmetin şükrünü edâ etmeye işâret eder. Rüyada bağ ve bahçe bekçisi görmek, so­rumlulukların farkında olmaya ve bu özelliği­niz sayesinde mal, para, mülk sahibi olacağı­nıza işâret eder. Bazen de rüyada görülen bağ ve bahçe bekçisi, zengin bir memura işâret eder.

Rüyada kendisinin bekçi olduğunu gör­mek, hayır ve menfaate işâret eder.

Bir kimsenin rüyada bir bekçiden kaçtığını ve bekçinin de o kimsenin arkasına düşüp yetiştiğini ve rüya sahibine birtakım sözler söylediğini daha sonra da bekçiden kurtuldu­ğunu görmek, gece namazında (teheccüd namazı) kusur etmeye; ancak sonra bundan tövbe etmeye işâret eder.

Rüyada bekçi görmek, kuvvet ve kudrette artışı belirtir. Mal sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada mal bekçisini görmek, ilim ve zikrullaha yorumlanır.

Bir yanıt yazın