Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek bilinçaltında olan ve sürekli olumsuz düşünülen bir olayın gerçekten de olumsuz olmasıdır. Evrene verilen negatif enerjiler doğrultusunda olmasından korkulan ama sık sık tekrar edilen bir olay gerçekleşebilir. Buna işaret eden bu rüya, birçok kaynakta beklenen felaketin habercisi olarak görülür. Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi olmasını istemediği için dilinden düşürmediği bir olayın gerçekleşmesine şahit olur.

Rüyada Bebek Düşürmenin Alternatif Yorumları

Bu rüya bazı kaynaklarda da maddi ve manevi zarara uğramak olarak yorumlanır. Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi elinde avucunda ne varsa kaybetmeye başlar. Rüya sahibinin para kaybederken ruh sağlığını da kaybedeceğine işaret eden bu rüya, beklenmedik bir şekilde meydana gelecek olan iflas olarak da yorumlanır. Rüyasında bebeğini düşüren kişi kendisi için fazlasıyla değerli olan şeyleri tek tek kaybetmeye başlar.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek sonucu hayırsız olan bir değişiklik yapmak anlamına gelir. Rüya sahibi evini taşımayı, yeni bir ev almayı ya da işini değiştirmeyi düşünüyor olabilir. Ancak yapacağı bu değişiklik kendisi için olumsuz sonuçlanacaktır. Rüyasında ölü bebek gören kişi eğer işini değiştirecekse bundan büyük pişmanlık duyar ve bu değişiklik kendisini zarara uğratır.

Alimlere Göre Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek bazı kaynaklarda da yanlış düşüncelerden kurtulmak olarak yorumlanır. Rüya sahibi biri hakkında düşündüğü kötülükten vazgeçer ya da yanlış düşünmesine neden olan durumları ortadan kaldırır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın