Skip to Content

Rüyada Bebek Bulmak

Rüyada bebek bulmak birçok rüya aliminin yorumladığı şekliyle, yeni ve hayırlı bir işle uğraşmak anlamına gelir. Bebek her zaman için yeni ve güzel başlangıçların habercisidir. Bu nedenle rüyasında bir bebek bulduğunu gören kişi, hayatında kaybettiği heyecanı ve neşeyi yeniden kazanmasına olanak sağlayacak olan bir fırsatla karşılaşır.

Rüyada Bebek Sahiplenmek

Rüyasında bebek bulan kişi o bebeği sahipleniyor ve bakıyorsa, gerçek yaşamında kendisinde kalıcı durumda olacak bir mutluluk kaynağına sahip olur. Bu bazen yeni bir iş, bazen hayırlı bir eş ve bazen de hayırlı bir evlat olarak yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Bebek Bulmak

Rüyada ağlayan bebek bulmak rüya sahibinin yardımına ihtiyacı olan birine işaret eder. Rüyasında ağlayan bir bebek bulan kişinin yakınlarından biri zor durumda olabilir. Bu durumu kendisine anlatmamış olsa da yardımını bekleyebilir. Rüya sahibinin ailesinden ya da yakın çevresinden birine yardım etmesi ve onun sorunlarından kurtulmasına aracı olmasına işaret eden bu rüya, çoğu zaman bir uyarı işareti de taşır.

Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak

Bazı kaynaklarda rüyada ağlayan bebek bulmak umulmadık şekilde bir gelir elde etmek olarak da yorumlanır. Rüyasında ağlayan bir bebek bulan ve o bebeği susturan kişi, hiç beklemediği bir yerden gelen para ile maddi sıkıntılarının üstesinden gelir. Borçlarını kısa zamanda kapatır ve artık daha huzurlu bir yaşam sürdürmeye başlar. Bebeğin ağlaması olumsuzluk gibi düşünülse de bu kötü bir rüya değildir.

Leyla

Wednesday 5th of August 2020

Rüyamda annemle lavaboya gittik annem kapıda bekledi ben girdim lavaboda tezgahın üstünde yeni doğmuş bebek gördüm yüzü dönüktü görünmüyordu ağız üstü çırılçıplaktı ağlayarak dışarı çıkıp anneme söyledim ileriden bir kadın ağlayarak geldi ve gayrimeşru oldunu söyledim çocuğun kadın kabul etti

Huriye

Monday 23rd of March 2020

Rüyamda parkta arkadaşım ile bir kız bebek gördüm ve ona bakıyorduk sahipleniyorduk.

Yahya ozan mete

Sunday 8th of March 2020

Rüyamda bir bebek buldum kucağıma aldım biraz kustu annesi ve babasını ararken bir ara konuştu ama normal insan gibi bir dakika dedi, yanlış hatırlamıyorsam sonra annesini buldum bebek arabasıyla bana doğru geliyordu ve çok mutlu oldu bunlar yaşanırken sürekli mekan değişiyordu bana bebeğin yerini iş yerindeki şefim söyledi

BİRGÜL KARABULUT

Friday 24th of January 2020

Bulunduğum yerde denizin yavaş yavaş yükseldiğini fark edip etrafındakileri uyararak daha yükseğe doğru koşmaya başlıyorum evlerin bahcesinden geçerken insanlarıda uyarmaya çalışıyorum .telaşla bi evin bahçe duvarından atlamaya çalışırken evin sahipleri durduruyor beni,onlara durumu anlatırken deniz yaklaşıyor kıca bir dalga halinde,koşmaya devam ederken bir evin içinden geçiyorum çook güzel tablo gibi bir bebek görüyorum hayatımda gördüğüm en güzel bebek.erkek bebek.kucağıma alıyorum bana Meryem anne diyor sıkıca sarılıyor.konuşmasına şaşırıyorum çünküçok küçük 7 ,8 aylık ama tombul iri pembe beyaz.adim meryem değil ,onun hz isa olduğunu anlıyprum.bebek isa.bir başka kadın var yanımda bebeği çok istiyor ,ona uzatıyorum ama bebek bana sıkıca sarılı,kadına sevmesi için uzatıyorum yinede kadın kucaklıyor bebeği sonrasında dalga bize yaklaşıyor güya.kendimi bebek kucağımda enizin üstünde buluyorum sanırım bir sal gibi bişey deyiz.new-york olduğunu özgürlük heykelinin meşale kısmını görünce anlıyorum deniz gökdelenlerin üzerine kadar yükselmiş.yorumlarsanız çok sevinirim

Tuğba

Sunday 17th of March 2019

Rüyada erkek bebek gördüm. Kimsesizdi ve onu sahiplendim. Kucağımdan ayırmadım. Sen bakamazsın diyenler oldu ve onlara kızdım. Ben sahipsiz bırakmam dedim. Bu rüyam ne anlama geliyor?