Rüyada Bebek Bulmak

Rüyada bebek bulmak birçok rüya aliminin yorumladığı şekliyle, yeni ve hayırlı bir işle uğraşmak anlamına gelir. Bebek her zaman için yeni ve güzel başlangıçların habercisidir. Bu nedenle rüyasında bir bebek bulduğunu gören kişi, hayatında kaybettiği heyecanı ve neşeyi yeniden kazanmasına olanak sağlayacak olan bir fırsatla karşılaşır.

Rüyada Bebek Sahiplenmek

Rüyasında bebek bulan kişi o bebeği sahipleniyor ve bakıyorsa, gerçek yaşamında kendisinde kalıcı durumda olacak bir mutluluk kaynağına sahip olur. Bu bazen yeni bir iş, bazen hayırlı bir eş ve bazen de hayırlı bir evlat olarak yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Bebek Bulmak

Rüyada ağlayan bebek bulmak rüya sahibinin yardımına ihtiyacı olan birine işaret eder. Rüyasında ağlayan bir bebek bulan kişinin yakınlarından biri zor durumda olabilir. Bu durumu kendisine anlatmamış olsa da yardımını bekleyebilir. Rüya sahibinin ailesinden ya da yakın çevresinden birine yardım etmesi ve onun sorunlarından kurtulmasına aracı olmasına işaret eden bu rüya, çoğu zaman bir uyarı işareti de taşır.

Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak

Bazı kaynaklarda rüyada ağlayan bebek bulmak umulmadık şekilde bir gelir elde etmek olarak da yorumlanır. Rüyasında ağlayan bir bebek bulan ve o bebeği susturan kişi, hiç beklemediği bir yerden gelen para ile maddi sıkıntılarının üstesinden gelir. Borçlarını kısa zamanda kapatır ve artık daha huzurlu bir yaşam sürdürmeye başlar. Bebeğin ağlaması olumsuzluk gibi düşünülse de bu kötü bir rüya değildir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Tuğba

Rüyada erkek bebek gördüm. Kimsesizdi ve onu sahiplendim. Kucağımdan ayırmadım. Sen bakamazsın diyenler oldu ve onlara kızdım. Ben sahipsiz bırakmam dedim. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Yahya ozan mete

Rüyamda bir bebek buldum kucağıma aldım biraz kustu annesi ve babasını ararken bir ara konuştu ama normal insan gibi bir dakika dedi, yanlış hatırlamıyorsam sonra annesini buldum bebek arabasıyla bana doğru geliyordu ve çok mutlu oldu bunlar yaşanırken sürekli mekan değişiyordu bana bebeğin yerini iş yerindeki şefim söyledi