Rüyada Bavullar Görmek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyada bavullar görmek rüya sahibinin uzun zamandır yaşamış olduğu dertlerden uzaklaşmak adına bir tatile gideceğine delalettir. Aynı zamanda bu tatilin onun psikolojisinde yaratacağı olumlu etkiler, meslek hayatında başarılar elde etmesine yardımcı olacaktır. Başka bir tabire göre rüya sahibinin mesleğinde yükselmesine ve kariyer yapmasına alamet olduğu gibi parasal anlamda yokluk çekilmeyeceğinin de habercisidir.

Rüyada Bavullarla Bir Yere Gitmek

Rüyada bavullar görmek gibi tabir edilen bu rüyada da rüya sahibi yoğun tempolu bir dönemin ardından tatile çıkacağı, tatil dönüşünde de mesleğinde iyi yerlere yükseleceği işaret edilir.

Rüyada Bavulların Çalınması

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada bavullarının çalındığını gören kimsenin özellikle iş hayatında problemli dönemler yaşansa da iyi noktalara gelerek huzura ereceği ve hem neşeli hem de parasal anlamda kazançlı bir döneme gireceği rivayet edilir.

Rüyada Bavul Kaybetmek

Rüyanızda bavul kaybettiğinizi gördüyseniz eğer biraz dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz bir dönem içerisindesiniz demektir. Çünkü bu rüya, rüya sahibinin ruhsal anlamda kendisini kaybettiği, akılcı yanını elinin tersiyle iterek duygularına bağlı kararlar alacağını, işaret eder. Ancak tabire göre böyle yaptığınız takdirde mesleğinizi icra ettiğiniz ortamda problemler çıkacak ve bunu çözebilecek gücü kendinizde bulamazsınız.

Rüyada Bavul Hazırlamak

Bu rüya ansızın çıkan fırsatlara işaret ettiği için, rüyasında bavul hazırladığını gören kimsenin planlı ve programlı bir kimse olması, acil durumlar karşısında soğukkanlılığını koruması gerektiği rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın