Skip to Content

Rüyada Bavul Kaybetmek

Dikkat edilmesi gereken bir döneme delalettir. Rüyada bavul kaybetmek rüya sahibinin duygularına önem verdiği ve akılcı davranmayı bırakacağı bir döneme gireceğini işaret eder. Ancak bu durumda ısrarcı olunursa hem meslek hayatında hem de özel hayatta sıkıntılar yaşanabilir.

Rüyada Bavul Bulmak

Şansın rüya sahibinden yana olduğunu işaret eden rüyalardandır. Hayali kurulan bazı durumlara giriş yapmanın zamanının geldiğine delalettir.

Rüyada Bavul Toplamak

Mekan ya da şehir değişikliğini işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin bir dönem sık sık seyahat etmesine delalettir. Başka bir tabire göre de rüya sahibi, çalışmalarını tamamlamadan yeni bir çalışmaya başlayan biridir.

Rüyada Bavul Görmek

Yollara çıkmaya delalettir. Rüyada görülen bavul geniş ise yolculuğun da uzun olacağı, yoksa tam tersi olacağı rivayet edilir.

Rüyada Bavul Hazırlamak

Talihin açık olacağı bir dönemi tabir eder. Rüyada bavul hazırlamak, rüya sahibinin planlı, programlı bir kimse olduğuna ve her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı seven bir kimse olduğunu işaret eder.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Maddi açıdan giderlerin olacağı bir döneme delalettir. Bazı tabircilere göre maddi sıkıntıların olacağının işaretidir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Hayırlı rüyalardan değildir. Rüya sahibinin canını sıkacak olaylar yaşayacağına delalettir. Çevresindeki insanlarla bazı konularda anlaşmazlık olacağı işaret edilir.

Rüyada Yolunu Kaybetmek

Rüyanızda yolunuzu kaybettiğinizi gördüyseniz eğer kendinizi batıl inançlara fazla kaptırdığınız bir dönem içerisinde olduğunuz tabir edilir. Bu rüya başınıza gelen kötü olaylardan kurtulma yönteminizin yanlış olduğunu biraz daha sakin bir şekilde kararlar almanız daha doğru olacaktır.