Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada başsavcı görmek rüyayı gören kişinin uzun süredir kafasını meşgul eden ve sıkıntı yaratan bazı olayların sonuca ulaşacağına ve u sonucunda istediği şekilde olacağına delalet eder. Rüyada savcı görmek aynı zaman da rüyayı gören kişinin hak ettiği şeyi alacağına de işarettir.

Rüyada Savcı Olduğunu Görmek

Rüyada savcı olduğunu görmek rüyayı gören kişi üçüncü bir göz ile olaylara dışarıdan bakan kimseye delalet eder. Rüyada savcı gören kişi ayrıca küsleri barıştıran ve kişileri yargılamadan önce de onların yerine kendini koyabildiğine yorumlanıyor. Bu özelliği dolayısı ile de çevresindeki insanlar tarafından da sevildiğine delalettir.

Rüyada savcı ile Konuştuğunu Görmek

Rüya savcı ile konuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin kedisine sadık olan, kardeş gibi sevdiği insandan yardımlar alacağına da delalettir. Rüyayı gören kişi yakın zamanda bu arkadaşı ile dertleşeceğine ve bunun akabinde de sıkıntılarına çözüm bulacağına da işaret eder.

Rüyada Savcı ile Evlendiğini Görmek

Rüyada savcı ile evlendiğini görmek rüya sahibinin iyi bir insan olduğuna işaret olup bu iyilikseverliği ile de çevresi tarafından sevilip ayrıca takdir topladığını da gösterir. Rüyayı gören kişi ayrıca evlilik yaşamında da eşinden her daim hürmet göreceğine, ilgi, saygı ve anlayış ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Savcı görmek

Rüyada savcı görmek rüyayı gören kişinin hakkı olanı almak için yaşadığı mücadelenin sonucunda istediğine kısa süre içinde kavuşacağına ve hakkı olanı alacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın