Rüyada Başörtüsü Takmak

Rüyada başörtüsü takmak rüyayı gören kişi bekâr bir kadın ise namus ve masumiyette delalettir. Evli kadın içinde aynı şekilde olan bu yorumun yanı sıra kız çocuklarının sağlıklı ve uzun ömürlü olacağı anlamına da gelir. Rüyada başörtüsü takmak hayırlı bir rüya olup güzel ahlaklı evlatlara sahip olmaya da delalettir.

Rüyada başörtüsünü takan kişi erkek ise rüyayı gören kişin işlerinde yardımcı olarak olan ve hizmetini görecek olan bir kadına yorumlanıyor.

Rüyada Başörtüsünü Çıkarmak

Rüyasından başörtüsünü çıkarmak meslek anlamında yükselmeye ve başarıların ardı ardına geleceği anlamı ile tabir edilir.

Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada başörtüsü görmek bekâr için evlenmeye delalettir. Yeşil renk başörtüsü huzura delalet ederken mor renk başörtüsü ise tanınan biri ile evliliğe delalettir. Başörtüsü ayrıca elindeki ile yetinmeyi bilen ve kaderine razı olan kadına da işaret ediyor. Genç kızın kırmızı ren başörtüsü takması tez zamanda evliliğe delalettir. Siyah renk başörtüsü ise yas tutmaya ya da yas tutulacak olan bir olaya yorumlanır. Evli ya da nişanlı olan kişi rüyasında siyah başörtüsü taktı ise bu ayrılığa delalettir. Mavi renk başörtüsü ise murada ermeye ve dileklerin gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Başörtüsünü Açmak

Rüyada başörtüsünü açmak rüyayı gören kadının toplumun içinde utanacağı ve mahcup duruma düşeceği bir hata yapacağına delalet eder.

Rüyada Eski Başörtüsü Görmek

Rüyada eski başörtüsü görmek rüyayı gören kadının evleneceği kişinin gelir durumunun çok iyi olmadığına ve birazda akıl yoksunu olabileceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın