Rüyada Başkasıyla Evlenmek

Rüyasında bir başkasıyla evlendiği gören kişi, ailesi ve yakın çevresindeki kişiler ile kuracağı ilişkilerden kazançlı çıkacak demektir. Rüyada başkasıyla evlenmek ailevi ilişkilere işaret eder. Eğer evlendiğiniz kişi yakından tanımakta olduğunuz bir kişi ise o kişi ile uzun bir yolculuğa çıkabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Kişinin size göstereceği yollardan sonra aile halkı olarak büyük bir huzura kavuşacağınız da işaret edilmektedir.

Rüyada Başkasının Karısı ile Evlenmek

Rüyada tanıdığınız bir kişinin karısı ile evlendiyseniz, o kişiye karşı bir kötülük yapacağınız düşünülür. Rüyayı gören kişi o kadının kocasına maddi olarak büyük bir zarar verecek demektir. Bu rüya bazı kişiler tarafından büyük günahlara, zinaya ve nefsi peşinde gözleri görmemeye başlayan bir adama da yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Kocası ile Evlenmek

Rüyada başka birisinin kocası ile evlendiğini gören kişi o adamın karısı ile yakın bir dost olacak demektir. Bu rüya aynı zamanda iki aile arasında yaşanacak olan anlaşmazlıklara da işaret etmektedir. Rüya sıkıntı ve üzüntülere işaret eder.

Rüyada Başkası ile Nişanlanmak

Rüyada başkası ile nişanlandığını gören kişi eğer evli ise ve tanımadığı bir adamla evleniyor ise eşine ciddi bir konuda yalan söyleyecektir. Rüya atmak üzere olduğunuz yanlış adımlara ve yapmak üzere olduğunuz hatalara delalet eder. Eş ile kavga etmek ve uzun süreli küslükler de bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Meltem

Rüyamda sevgilim varken zorla bir başkasıyla evlendim. Bu rüya ne anlama gelir?