Rüyada Başkasının Kustuğunu Görmek

Rüyada başkasının kustuğunu görmek, o kişinin işlediği bazı günahlardan tövbe edip doğru yolu bulmasına işarettir. Diğer bir taraftan da böyle bir rüyayı, borçlarından bunalmış olan o kişinin artık borçlarını ödeyerek refaha çıkmasına da yorumlamak mümkündür.

Rüyada Kendisinin Kustuğunu Görmek

Kişi rüyasında kendisinin kustuğunu görüyorsa, bu uzun zamandır yaptığı dedikodu huyundan vazgeçip doğru yolu bulmasına işarettir. Hatta bazı kişiler böyle bir rüyayı, kariyer sahibi olmak ve maddi anlamda yüksek kazançlar sağlamak şeklinde de yorumlayabilir. Ayrıca bir kişinin kustuğunu görmesi işlediği bir günah ya da yaptığı bir dedikodudan dolayı vicdan azabı çekmesi ve ardından bir yapmaya tövbe etmesine işarettir.

Bir Başkasıyla Birlikte Kusmak

Bir kişinin rüyasında kendisi ile birlikte başkasının da kustuğunu görüyorsa, yakınındaki birileri ile dedikodu yaptığı anlamına gelir. Ayrıca bir arkadaşınızla birlikte bir işe girişip başarılı olmaya, sizin için önemli bir kimseden yardım almaya hatta bu sayede kötü düşüncelere sahip arkadaşlarınızla birlikte doğru yola yönelmenize işarettir.

Kan Kusmak

Rüyanızda kan kustuğunuzu görüyorsanız, ya başınız dertte ya da derde girecek demektir. Çünkü bu tarz bir rüyayı genel olarak kötülüklere yorumlamak mümkündür. Bir suça ya da kötü olaya dâhil olma gibi durumlar bunlardan biridir. Ayrıca bu rüya kişinin şiddet görmesi ya da herhangi bir durumdan dolayı sıkıntı çekip üzülmesi şeklinde de yorumlanabilir. Yani genel anlamda olumsuz yorumlara sebebiyet verecek bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın