Rüyada Başkasının Ayakkabısını Giymek

Rüyada başkasının ayakkabısını giymek, kişinin başkasının sorunları yüzünden başının derde gireceğine işaret eder. Bir başkasının ayakkabısını giyerek onun sorunları ile uğraşmak hatta bu sorunlar yüzünden kendi hayatını allak bullak edeceği anlamına gelir. Hatta bu tarz rüyalar genellikle kişinin en yakın arkadaşlarından biri ile sorun yaşayacağı anlamına gelir. Çok güvendiği bu kimse tarafından ummadığı bir şekilde yanılacağı ve ondan bir darbe alacağına işarettir.

Ayakkabı Giymek

Aslında bu tarz rüyalar rüya sahibinin nasıl bir ayakkabı giydiğine bağlı olarak yorumlanır. Yani yeni ve güzel bir ayakkabı giydiyse kişinin özellikle iş anlamında başarılı bir adım atacağı ve karşısına iyi bir fırsat çıkacağı anlamına gelir. Fakat tam tersine kişinin giydiği ayakkabı eski ve yıpranmış ise, çok eskilerde yaşanmış tatsız bir olayın yeniden gündeme geleceği ya da geride kalmış bir aşk hikâyesinin yeniden canlanacağına delalet eder.

Ayakkabısını Kaybetmek

Rüyasında ayakkabısını kaybettiğini gören kişinin geleceğiyle ilgili bazı sıkıntılar maddi manevi bazı pürüzler yaşayacağı anlamına gelir. Hayatının beli dönemlerinde arzuladığı şeylere ulaşmakta bazı sıkıntılar yaşayacağı ve hep zorluklarla karşılaşacağını gösterir. Hatta bazı çevrelerce bu tarz rüyalar rüyayı gören kişi bekâr ise, namusuna laf söyleneceği ve bu durum yüzünden çevresinden dışlanacağı şeklinde de yorumlanır. Ayakkabı kaybetmek rüya sahibi için hemen her açıdan mutsuzluk ve dert dolu günlerin habercisi olarak yorumlanabilir. Gerek iş hayatı gerek de çevresi ile ilgili olarak hep zorluklar yaşar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın