Rüyada Balkabağı Görmek

Kimi rüyalar olumlu, kimi rüyalar ise olumsuz anlam ifade eder. Bu rüyada olumsuz anlam taşıyan rüyalardandır. Rüyada balkabağı görmek genel anlamda kişinin çevresinde bir yakınının başına üzücü ve talihsiz bir durum geleceğine, bundan dolayı da rüyayı gören kişinin bundan çok etkileneceğine işaret eder. Kişi yaşanan bu üzücü olaydan dolayı bir hayli sarsılır ve mutsuz olur. Tüm bunlara istinaden de yaşanan olaydan en çok etkilenen kişi olur. Talihsizlikler, uğursuzluklar peşini bırakmaz ve kişi genel anlamda yıpranır.

Rüyada Balkabağı Almak

Eğer kişi rüyasında balkabağı alıyor ise ve bu balkabağı olgun, güzel bir balkabağı ise kişinin müjdeli bir haber alacağına ve çok sevineceğine işaret eder. Başına gelecek güzel şeylerin habercisidir. Ama eğer kişinin rüyasında aldığı balkabağı olmamış, kötü görünümlü bir balkabağı ise o zaman durum bunun tam tersidir. Rüyadan da anlaşılacağı üzere, can sıkıcı olaylar yaşayacağına ve kötü sözler duyacağına dalalettir.

Rüyada Balkabağı Yemek

Kişinin rüyasında balkabağı yemesi olumlu bir anlam arz eder. Hayra işaret eden bir rüyadır.  Sağlığı, keyfi yerine gelir rüyayı gören kişinin ve içinde bulunduğu can sıkıntısından kurtulur. Her şey istediği gibi olur.

Rüyada Balkabağı Kesmek

İşte bu rüya kişinin tamamen özel hayatı ile ilgilidir ve çok özel bir anlam içerir. Kişinin aşık olacağına ve özel yaşamında son derece mutlu olacağına ait emarelerdir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın