Rüyada Balık Kızartmak

Eğer kişi rüyasında balık kızarttığını görürse bu şu anlama gelir: Balık kısmettir ve oldukça olumlu bir anlamı vardır. Buna göre rüyada balık kızartmak kişinin mesleğinde büyük tecrübeler edineceğine, büyük başarılara imza atacağına, kişinin kendi alanında uzmanlaşmasını sağlayacak olumlu adımlar atacağına dalalettir. Kişi alanında uzmanlaşır,  ticaret hayatında kendisine dair olumlu başarılar nail olur. Kişi rakiplerini alt eder ve inanılmaz derecede yükselir yani bir tür eline kısmet geçer. Dünya nimetlerine sahip olur, Allahın lütuflarına nail olup, ömrü boyunca huzur bulur

Rüyada Balık Kızartıp Yemek

Eğer kişi rüyasında balık kızartıp yiyorsa bu uğura işarettir. Tamamen kısmet ile alakalı bir durumdur. Kişi yaşadığı sürece tüm beklentilerine nail olur. Birçok insanın sahip olamayacağı kısmetlere haiz olur ve hayatı boyunca fırsatlar peşini bırakmaz. Bol kısmetli güzel bir yaşam sürer. Mutsuzluk kapısına dayanmaz.

Rüyada Balık Yemek

Kişi eğer rüyasında balık yiyorsa bu da oldukça güzel bir durumdur ve son derece pozitif bir anlam içerir. Buna göre kişi eğer var ise borçlarını kapatır, zenginler, zengin ise daha çok zengin olur, lüks ve görkem işinde bir yaşam sürer.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek kısmet demektir. Kişinin fırsat ve şanslar onun yanında olacak anlamına gelir. İşleri açılır, para sıkıntısı çekmez, ticaretini büyür ve asla geçim sıkıntısı çekmez. Yani paralı bir yaşam sürer.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın